NOVEEN CTB400 potovalni nahrbtnik za kabino, črn, 40 x 20 x 25
Kód: BAGOOVPLE0002Podrobný popis
NOVEEN CTB400 potovalni nahrbtnik za kabino, črn, 40 x 20 x 25| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Vonkajšie vrecká | Spodná vrecko, Postranné vrecko |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Aktivita | Turistika, Horolezectvo |
| Nastaviteľné popruhy | Áno |
| Hlavná farba produktu | Čierna |
| Materiál | Polyester |
| Typ uzáveru | Uzatvorenie na sponu, Zips |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Šírka | 250 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Hmotnosť | 81 g |
| Hlasitosť | 25 L |
| Otvor pre vkladanie | Vršok |
| Vetranie | Áno |
| Upozornenia | Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 5902221623714 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Vonkajšie vrecká: | Spodná vrecko, Postranné vrecko |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Aktivita: | Turistika, Horolezectvo |
| Nastaviteľné popruhy: | Áno |
| Hlavná farba produktu: | Čierna |
| Materiál: | Polyester |
| Typ uzáveru: | Uzatvorenie na sponu, Zips |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Šírka: | 250 mm |
| Hĺbka: | 200 mm |
| Hmotnosť: | 81 g |
| Hlasitosť: | 25 L |
| Otvor pre vkladanie: | Vršok |
| Vetranie: | Áno |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
