XD DESIGN ANTI-THEFT BACKPACK BOBBY EDGE BLACK P/N: P706.2501
Kód: BAGXDDPLE0079Podrobný popis
XD DESIGN ANTI-THEFT BACKPACK BOBBY EDGE BLACK P/N: P706.2501| Priehradka na tablet | Áno |
| Farba | Čierna |
| Vybavenie batohu | Polstrovaná priehradka na notebook pre notebooky do veľkosti 15,6", Polstrovaná priehradka na tablet do veľkosti 12,9", Konštrukcia proti krádeži so skrytým zipsom, Organizačný panel, Hlavný zips sa dá uzamknúť, Skryté vrecká, Vrecká s ochranou RFID, Reflexné logo, Nepremokavý materiál |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 40,6 cm (16") |
| Priehradka na notebook | Áno |
| Hmotnosť | 1,1 kg |
| Výška (cm) (vonkajší kartón) | 46 cm |
| Kapacita | 17 L |
| Hĺbka | 20 cm |
| Šírka (cm) (vonkajší kartón) | 33 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 8714612160923 |
| Priehradka na tablet: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Vybavenie batohu: | Polstrovaná priehradka na notebook pre notebooky do veľkosti 15,6", Polstrovaná priehradka na tablet do veľkosti 12,9", Konštrukcia proti krádeži so skrytým zipsom, Organizačný panel, Hlavný zips sa dá uzamknúť, Skryté vrecká, Vrecká s ochranou RFID, Reflexné logo, Nepremokavý materiál |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 40,6 cm (16") |
| Priehradka na notebook: | Áno |
| Hmotnosť: | 1,1 kg |
| Výška (cm) (vonkajší kartón): | 46 cm |
| Kapacita: | 17 L |
| Hĺbka: | 20 cm |
| Šírka (cm) (vonkajší kartón): | 33 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
