XD DESIGN ANTI-THEFT BACKPACK BOBBY EDGE NAVY P/N: P706.2505
Kód: BAGXDDPLE0076Podrobný popis
XD DESIGN ANTI-THEFT BACKPACK BOBBY EDGE NAVY P/N: P706.2505| Priehradka na notebook | Áno |
| Vybavenie batohu | Konštrukcia proti krádeži so skrytým zipsom, Organizačný panel, Hlavný zips sa dá uzamknúť, Skryté vrecká, Polstrovaná priehradka na notebook pre notebooky do veľkosti 15,6", Polstrovaná priehradka na tablet do veľkosti 12,9", Reflexné logo, Nepremokavý materiál, Vrecká s ochranou RFID |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 40,6 cm (16") |
| Priehradka na tablet | Áno |
| Hĺbka | 20 cm |
| Kapacita | 17 L |
| Hmotnosť | 1,1 kg |
| Šírka (cm) (vonkajší kartón) | 33 cm |
| Výška (cm) (vonkajší kartón) | 46 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 8714612160930 |
| Priehradka na notebook: | Áno |
| Vybavenie batohu: | Konštrukcia proti krádeži so skrytým zipsom, Organizačný panel, Hlavný zips sa dá uzamknúť, Skryté vrecká, Polstrovaná priehradka na notebook pre notebooky do veľkosti 15,6", Polstrovaná priehradka na tablet do veľkosti 12,9", Reflexné logo, Nepremokavý materiál, Vrecká s ochranou RFID |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 40,6 cm (16") |
| Priehradka na tablet: | Áno |
| Hĺbka: | 20 cm |
| Kapacita: | 17 L |
| Hmotnosť: | 1,1 kg |
| Šírka (cm) (vonkajší kartón): | 33 cm |
| Výška (cm) (vonkajší kartón): | 46 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
