XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY HERO REGULAR GREY P/N: P705.292
Kód: BAGXDDPLE0005Podrobný popis
XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY HERO REGULAR GREY P/N: P705.292| Priehradka na notebook | Áno |
| Vybavenie batohu | Polstrovaná priehradka na notebook pre notebooky do veľkosti 15,6", Polstrovaná priehradka na tablet do veľkosti 12,9", Konštrukcia proti krádeži so skrytým zipsom, Hlavný zips sa dá uzamknúť, Skryté vrecká, Organizačný panel, Vrecká s ochranou RFID, Integrovaný USB port |
| Priehradka na tablet | Áno |
| Farba | Šedá |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 32,8 cm (12.9"), 39,6 cm (15.6") |
| Šírka (cm) (vonkajší kartón) | 29,5 cm |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Hĺbka | 16,5 cm |
| Výška (cm) (vonkajší kartón) | 45 cm |
| Kapacita | 18 L |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 8714612115428 |
| Priehradka na notebook: | Áno |
| Vybavenie batohu: | Polstrovaná priehradka na notebook pre notebooky do veľkosti 15,6", Polstrovaná priehradka na tablet do veľkosti 12,9", Konštrukcia proti krádeži so skrytým zipsom, Hlavný zips sa dá uzamknúť, Skryté vrecká, Organizačný panel, Vrecká s ochranou RFID, Integrovaný USB port |
| Priehradka na tablet: | Áno |
| Farba: | Šedá |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 32,8 cm (12.9"), 39,6 cm (15.6") |
| Šírka (cm) (vonkajší kartón): | 29,5 cm |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Hĺbka: | 16,5 cm |
| Výška (cm) (vonkajší kartón): | 45 cm |
| Kapacita: | 18 L |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
