XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY HERO XL ČIERNY P/N: P705.711
Kód: BAGXDDPLE0006Podrobný popis
XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY HERO XL ČIERNY P/N: P705.711| Vybavenie batohu | Hlavný zips sa dá uzamknúť, Skryté vrecká, Integrovaný USB port, Organizačný panel, Konštrukcia proti krádeži so skrytým zipsom, Vrecká s ochranou RFID |
| Priehradka na tablet | Áno |
| Priehradka na notebook | Áno |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 43,2 cm (17"), 32,8 cm (12.9") |
| Farba | Čierna |
| Šírka (cm) (vonkajší kartón) | 32,5 cm |
| Hĺbka | 16,5 cm |
| Výška (cm) (vonkajší kartón) | 49 cm |
| Hmotnosť | 1,1 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 8714612115534 |
| Vybavenie batohu: | Hlavný zips sa dá uzamknúť, Skryté vrecká, Integrovaný USB port, Organizačný panel, Konštrukcia proti krádeži so skrytým zipsom, Vrecká s ochranou RFID |
| Priehradka na tablet: | Áno |
| Priehradka na notebook: | Áno |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 43,2 cm (17"), 32,8 cm (12.9") |
| Farba: | Čierna |
| Šírka (cm) (vonkajší kartón): | 32,5 cm |
| Hĺbka: | 16,5 cm |
| Výška (cm) (vonkajší kartón): | 49 cm |
| Hmotnosť: | 1,1 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
