XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY HERO XL NAVY BLUE P/N: P705.715
Kód: BAGXDDPLE0033Podrobný popis
XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY HERO XL NAVY BLUE P/N: P705.715| Priehradka na notebook | Áno |
| Vybavenie batohu | Konštrukcia proti krádeži so skrytým zipsom, Organizačný panel, Hlavný zips sa dá uzamknúť, Skryté vrecká, Vrecká s ochranou RFID, Integrovaný USB port |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 32,8 cm (12.9"), 43,2 cm (17") |
| Farba | Námorná |
| Priehradka na tablet | Áno |
| Šírka (cm) (vonkajší kartón) | 32,5 cm |
| Hmotnosť | 1,1 kg |
| Hĺbka | 16,5 cm |
| Výška (cm) (vonkajší kartón) | 49 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 8714612115558 |
| Priehradka na notebook: | Áno |
| Vybavenie batohu: | Konštrukcia proti krádeži so skrytým zipsom, Organizačný panel, Hlavný zips sa dá uzamknúť, Skryté vrecká, Vrecká s ochranou RFID, Integrovaný USB port |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 32,8 cm (12.9"), 43,2 cm (17") |
| Farba: | Námorná |
| Priehradka na tablet: | Áno |
| Šírka (cm) (vonkajší kartón): | 32,5 cm |
| Hmotnosť: | 1,1 kg |
| Hĺbka: | 16,5 cm |
| Výška (cm) (vonkajší kartón): | 49 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
