XD DESIGN Batoh s ochranou proti krádeži Bobby Hero Regular, tmavomodrý, č. výrobku: P705.295
Kód: BAGXDDPLE0024Podrobný popis
XD DESIGN Batoh s ochranou proti krádeži Bobby Hero Regular, tmavomodrý, č. výrobku: P705.295| Farba | Námorná |
| Priehradka na tablet | Áno |
| Priehradka na notebook | Áno |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 32,8 cm (12.9"), 39,6 cm (15.6") |
| Vybavenie batohu | Polstrovaná priehradka na notebook pre notebooky do veľkosti 15,6", Polstrovaná priehradka na tablet do veľkosti 12,9", Hlavný zips sa dá uzamknúť, Skryté vrecká, Konštrukcia proti krádeži so skrytým zipsom, Organizačný panel, Vrecká s ochranou RFID, Integrovaný USB port |
| Hĺbka | 16,5 cm |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Kapacita | 18 L |
| Výška (cm) (vonkajší kartón) | 45 cm |
| Šírka (cm) (vonkajší kartón) | 29,5 cm |
| Upozornenia | Avoid long-term exposure to moisture., Do not use the backpack to carry hazardous substances., Do not leave a backpack within reach of children unsupervised. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 8714612115435 |
| Farba: | Námorná |
| Priehradka na tablet: | Áno |
| Priehradka na notebook: | Áno |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 32,8 cm (12.9"), 39,6 cm (15.6") |
| Vybavenie batohu: | Polstrovaná priehradka na notebook pre notebooky do veľkosti 15,6", Polstrovaná priehradka na tablet do veľkosti 12,9", Hlavný zips sa dá uzamknúť, Skryté vrecká, Konštrukcia proti krádeži so skrytým zipsom, Organizačný panel, Vrecká s ochranou RFID, Integrovaný USB port |
| Hĺbka: | 16,5 cm |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Kapacita: | 18 L |
| Výška (cm) (vonkajší kartón): | 45 cm |
| Šírka (cm) (vonkajší kartón): | 29,5 cm |
| Upozornenia: | Avoid long-term exposure to moisture., Do not use the backpack to carry hazardous substances., Do not leave a backpack within reach of children unsupervised. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
