XD DESIGN BATOH / TAŠKA S OCHRANOU PROTI KRÁDEŽI BOBBY BIZZ 2.0 ŠEDÁ Č. VÝROBKU: P705.922
Kód: BAGXDDPLE0051Podrobný popis
XD DESIGN BATOH / TAŠKA S OCHRANOU PROTI KRÁDEŽI BOBBY BIZZ 2.0 ŠEDÁ Č. VÝROBKU: P705.922| Vybavenie batohu | Konštrukcia proti krádeži so skrytým zipsom, Organizačný panel, Uhol otvorenia hlavného priestoru 180°, Zapínanie na karabínku s kombinovanou a oceľovou vystuženou šnúrou na upevnenie, Vyrobené z recyklovaných materiálov Každý Bobby Bizz 2.0 opätovne využíva 47 plastových fliaš, Materiál odolný proti prerezaniu, Systém uchytenia väčšej batožiny na teleskopickú rukoväť, Polstrovaná priehradka na tablet do veľkosti 12,9", Nepremokavý materiál, Nastaviteľné a polstrované ramenné popruhy s možnosťou zakrytia, Chrbát z peny EVA pre pohodlie a ergonómiu, Dvojitá funkčnosť: batoh alebo taška / aktovka, Polstrovaná priehradka na notebook |
| Priehradka na notebook | Áno |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 40,6 cm (16") |
| Priehradka na tablet | Áno |
| Farba | Šedá |
| Hmotnosť | 1,45 kg |
| Kapacita | 14 L |
| Šírka (cm) (vonkajší kartón) | 29 cm |
| Hĺbka | 10 cm |
| Výška (cm) (vonkajší kartón) | 43 cm |
| Upozornenia | Do not leave a backpack within reach of children unsupervised., Do not use the backpack to carry hazardous substances., Avoid long-term exposure to moisture. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 8714612141090 |
| Vybavenie batohu: | Konštrukcia proti krádeži so skrytým zipsom, Organizačný panel, Uhol otvorenia hlavného priestoru 180°, Zapínanie na karabínku s kombinovanou a oceľovou vystuženou šnúrou na upevnenie, Vyrobené z recyklovaných materiálov Každý Bobby Bizz 2.0 opätovne využíva 47 plastových fliaš, Materiál odolný proti prerezaniu, Systém uchytenia väčšej batožiny na teleskopickú rukoväť, Polstrovaná priehradka na tablet do veľkosti 12,9", Nepremokavý materiál, Nastaviteľné a polstrované ramenné popruhy s možnosťou zakrytia, Chrbát z peny EVA pre pohodlie a ergonómiu, Dvojitá funkčnosť: batoh alebo taška / aktovka, Polstrovaná priehradka na notebook |
| Priehradka na notebook: | Áno |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 40,6 cm (16") |
| Priehradka na tablet: | Áno |
| Farba: | Šedá |
| Hmotnosť: | 1,45 kg |
| Kapacita: | 14 L |
| Šírka (cm) (vonkajší kartón): | 29 cm |
| Hĺbka: | 10 cm |
| Výška (cm) (vonkajší kartón): | 43 cm |
| Upozornenia: | Do not leave a backpack within reach of children unsupervised., Do not use the backpack to carry hazardous substances., Avoid long-term exposure to moisture. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
