XD DESIGN URBAN WATER RESISTANT BLACK P706.2801
Kód: BAGXDDPLE0083Podrobný popis
XD DESIGN URBAN WATER RESISTANT BLACK P706.2801| Vybavenie batohu | Hlavný zips sa dá uzamknúť, Reflexné logo, Nastaviteľné a polstrované ramenné popruhy, Široký otvor pre ľahký prístup do veľkého hlavného priestoru a ďalších vreciek, Rozšíriteľná kapacita, Organizačný panel, Nepremokavý materiál |
| Priehradka na notebook | Áno |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 39,6 cm (15.6") |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 755 g |
| Šírka (cm) (vonkajší kartón) | 30 cm |
| Kapacita | 20 L |
| Hĺbka | 15 cm |
| Výška (cm) (vonkajší kartón) | 44 cm |
| Upozornenia | Do not leave a backpack within reach of children unsupervised., Do not use the backpack to carry hazardous substances., Avoid long-term exposure to moisture. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 8714612175460 |
| Vybavenie batohu: | Hlavný zips sa dá uzamknúť, Reflexné logo, Nastaviteľné a polstrované ramenné popruhy, Široký otvor pre ľahký prístup do veľkého hlavného priestoru a ďalších vreciek, Rozšíriteľná kapacita, Organizačný panel, Nepremokavý materiál |
| Priehradka na notebook: | Áno |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 39,6 cm (15.6") |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 755 g |
| Šírka (cm) (vonkajší kartón): | 30 cm |
| Kapacita: | 20 L |
| Hĺbka: | 15 cm |
| Výška (cm) (vonkajší kartón): | 44 cm |
| Upozornenia: | Do not leave a backpack within reach of children unsupervised., Do not use the backpack to carry hazardous substances., Avoid long-term exposure to moisture. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
