Napájaný skrutkovač/príklepový vŕtač DeWALT DCK268P2T-QW čierny, žltý
Kód: NAKDEWWKR0007Podrobný popis
Napájaný skrutkovač/príklepový vŕtač DeWALT DCK268P2T-QW čierny, žltý| Prenášanie puzdro | Áno |
| Počet batérií v cene | 2 kusov |
| Nastavte obsah | Prípad TSTAK II, Nabíjačka x 1, 2x akumulátory DCB184 18V 5AH, DCD791 18V vŕtačka/vŕtačka, 3-rýchlostný rázový vŕtač DCF887 |
| Nabíjačka | Áno |
| Balenie batérií | Áno |
| Vŕtanie | Áno |
| Spätný chod | Áno |
| Tvar rukoväte | Rukoväť |
| Kapacita batérie | 5000 mAh, 5 Ah |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napätie batérie | 18 V |
| Farba | Čierna, Žltá |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Screwdrivers |
|---|---|
| EAN: | 5035048643563 |
| Prenášanie puzdro: | Áno |
| Počet batérií v cene: | 2 kusov |
| Nastavte obsah: | Prípad TSTAK II, Nabíjačka x 1, 2x akumulátory DCB184 18V 5AH, DCD791 18V vŕtačka/vŕtačka, 3-rýchlostný rázový vŕtač DCF887 |
| Nabíjačka: | Áno |
| Balenie batérií: | Áno |
| Vŕtanie: | Áno |
| Spätný chod: | Áno |
| Tvar rukoväte: | Rukoväť |
| Kapacita batérie: | 5000 mAh, 5 Ah |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napätie batérie: | 18 V |
| Farba: | Čierna, Žltá |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
