Rosiwit Skywalker 50 Profesionálny čistiaci robot + kotúčová kefa Sivá
Kód: MCPRSIMSZ0001Podrobný popis
Rosiwit Skywalker 50 Profesionálny čistiaci robot + kotúčová kefa Sivá| Čistenie povrchov | Keramika, Betón, Čistá podlaha, Kameň, Schodiskové stupne |
| Doba chodu | 90 min |
| Rýchlosť otáčania | 270 RPM |
| Efektívnosť | 1800 ㎡/h |
| Správne použitie | Profesionálne |
| Úroveň hluku | 70 dB |
| Šírka | 706 mm |
| Dĺžka | 908 mm |
| Výška | 1089 mm |
| Farba | Šedá |
| Model | Drhnúci robot |
| Typ čistenia | Mokrý |
| Nádrž na vodu (špinavá) | 36 l |
| Nádrž na vodu (čistá) | 40 l |
| Upozornenia | Be careful during transportation and storage to avoid mechanical damage., Always unplug the machine from the mains before carrying out maintenance or replacing components., Avoid contact of brushes with chemicals that may be harmful to health or the environment. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Scrubbing and Collection Machines |
|---|---|
| EAN: | 6151902153166 |
| Čistenie povrchov: | Keramika, Betón, Čistá podlaha, Kameň, Schodiskové stupne |
| Doba chodu: | 90 min |
| Rýchlosť otáčania: | 270 RPM |
| Efektívnosť: | 1800 ㎡/h |
| Správne použitie: | Profesionálne |
| Úroveň hluku: | 70 dB |
| Šírka: | 706 mm |
| Dĺžka: | 908 mm |
| Výška: | 1089 mm |
| Farba: | Šedá |
| Model: | Drhnúci robot |
| Typ čistenia: | Mokrý |
| Nádrž na vodu (špinavá): | 36 l |
| Nádrž na vodu (čistá): | 40 l |
| Upozornenia: | Be careful during transportation and storage to avoid mechanical damage., Always unplug the machine from the mains before carrying out maintenance or replacing components., Avoid contact of brushes with chemicals that may be harmful to health or the environment. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
