Rosiwit Skywalker 50 Profesionálny čistiaci robot + valcová kefa Sivá
Kód: MCPRSIMSZ0003Podrobný popis
Rosiwit Skywalker 50 Profesionálny čistiaci robot + valcová kefa Sivá| Rýchlosť otáčania | 270 RPM |
| Správne použitie | Profesionálne |
| Doba chodu | 90 min |
| Efektívnosť | 1800 ㎡/h |
| Úroveň hluku | 70 dB |
| Čistenie povrchov | Kameň, Betón, Keramika, Čistá podlaha, Schodiskové stupne |
| Šírka | 706 mm |
| Dĺžka | 908 mm |
| Výška | 1089 mm |
| Nádrž na vodu (špinavá) | 36 l |
| Typ čistenia | Mokrý |
| Nádrž na vodu (čistá) | 40 l |
| Model | Drhnúci robot |
| Farba | Šedá |
| Upozornenia | Always unplug the machine from the mains before carrying out maintenance or replacing components., Avoid contact of brushes with chemicals that may be harmful to health or the environment., Be careful during transportation and storage to avoid mechanical damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Scrubbing and Collection Machines |
|---|---|
| EAN: | 6151911111140 |
| Rýchlosť otáčania: | 270 RPM |
| Správne použitie: | Profesionálne |
| Doba chodu: | 90 min |
| Efektívnosť: | 1800 ㎡/h |
| Úroveň hluku: | 70 dB |
| Čistenie povrchov: | Kameň, Betón, Keramika, Čistá podlaha, Schodiskové stupne |
| Šírka: | 706 mm |
| Dĺžka: | 908 mm |
| Výška: | 1089 mm |
| Nádrž na vodu (špinavá): | 36 l |
| Typ čistenia: | Mokrý |
| Nádrž na vodu (čistá): | 40 l |
| Model: | Drhnúci robot |
| Farba: | Šedá |
| Upozornenia: | Always unplug the machine from the mains before carrying out maintenance or replacing components., Avoid contact of brushes with chemicals that may be harmful to health or the environment., Be careful during transportation and storage to avoid mechanical damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
