18V ONE+ RY18PLA-0 Akumulátorová záhradnícka píla RYOBI
Kód: NAKRYOSEK0004Podrobný popis
18V ONE+ RY18PLA-0 Akumulátorová záhradnícka píla RYOBI| Rezná šírka | 3,2 cm |
| Vrátane batérií | Nie |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Nabíjačka | Nie |
| Farba | Strieborná, Žltá |
| Napätie batérie | 18 V |
| Napájací zdroj | Batéria |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Secateurs |
|---|---|
| EAN: | 4892210182562 |
| Rezná šírka: | 3,2 cm |
| Vrátane batérií: | Nie |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Nabíjačka: | Nie |
| Farba: | Strieborná, Žltá |
| Napätie batérie: | 18 V |
| Napájací zdroj: | Batéria |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
