ASUS ESC8000A-E13 LGA 6096 Rack (4U) Strieborná
Kód: PLSASURAC0159Podrobný popis
ASUS ESC8000A-E13 LGA 6096 Rack (4U) Strieborná| Port IPMI LAN (RJ-45) | Áno |
| Počet Mini DisplayPort portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Hĺbka | 439,5 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hmotnosť | 42 kg |
| Napájanie | 3200 W |
| Počet podporovaných redundantných napájacích zdrojov | 4 |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Podpora redundantného napájania (RPS) | Áno |
| Certifikácia 80PLUS | 80 PLUS Titanium |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Počet podporovaných procesorov | 2 |
| Kompatibilné procesory | AMD EPYC 9005 |
| Zabudovaný procesor | Nie |
| Pätica procesora | LGA 6096 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Typ procesoru | AMD EPYC |
| Podporovaná frekvencia RDIMM modulu | 5600 MHz, 6400 |
| Počet DIMM slotov | 24 |
| Podporované kapacity DIMM modulu | 16GB, 128GB, 32GB, 64GB |
| Maximálna vnútorná pamäť | 3 TB |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Šachta pre hot swap disk | Áno |
| Podporovaná veľkosť úložných pamäťových jednotiek | 2.5" |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 8 |
| LED indikátory | Áno |
| Typ skrine | Rack (4U) |
| Farba | Strieborná |
| Certifikácia | BSMI, CB, CE, FCC(Class A), RCM |
| Hmotnosť vrátane balenia | 44,2 kg |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 10 - 35 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 20 - 90% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Server platforms RACK |
|---|---|
| EAN: | 4711636402910 |
| Port IPMI LAN (RJ-45): | Áno |
| Počet Mini DisplayPort portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Hĺbka: | 439,5 mm |
| Šírka: | 800 mm |
| Výška: | 175 mm |
| Hmotnosť: | 42 kg |
| Napájanie: | 3200 W |
| Počet podporovaných redundantných napájacích zdrojov: | 4 |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Podpora redundantného napájania (RPS): | Áno |
| Certifikácia 80PLUS: | 80 PLUS Titanium |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Počet podporovaných procesorov: | 2 |
| Kompatibilné procesory: | AMD EPYC 9005 |
| Zabudovaný procesor: | Nie |
| Pätica procesora: | LGA 6096 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Typ procesoru: | AMD EPYC |
| Podporovaná frekvencia RDIMM modulu: | 5600 MHz, 6400 |
| Počet DIMM slotov: | 24 |
| Podporované kapacity DIMM modulu: | 16GB, 128GB, 32GB, 64GB |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 3 TB |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Šachta pre hot swap disk: | Áno |
| Podporovaná veľkosť úložných pamäťových jednotiek: | 2.5" |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 8 |
| LED indikátory: | Áno |
| Typ skrine: | Rack (4U) |
| Farba: | Strieborná |
| Certifikácia: | BSMI, CB, CE, FCC(Class A), RCM |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 44,2 kg |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 10 - 35 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 20 - 90% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
