Serverová platforma ASUS RS300-E12-RS4/1+1 450 W 90SF03A1-M00070
Kód: PLSASURAC0112Podrobný popis
Serverová platforma ASUS RS300-E12-RS4/1+1 450 W 90SF03A1-M00070| Počet COM portov | 1 |
| Počet VGA portov | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet konektorov SATA III | 8 |
| Hmotnosť | 15,2 kg |
| Výška | 44 mm |
| Hĺbka | 497 mm |
| Šírka | 439,5 mm |
| Počet podporovaných procesorov | 1 |
| Rad Intel® Xeon | E-2400 |
| Pätica procesora | LGA 1700 |
| Čip základnej dosky | Intel C262 |
| Podporovaná frekvencia UDIMM modulu | 3600 |
| Maximálna vnútorná pamäť | 128 GB |
| Podporované typy pamäte | DDR5 UDIMM |
| Podporované kapacity DIMM modulu | 8GB, 16GB, 32GB |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Počet DIMM slotov | 4 |
| Podporovaná veľkosť úložných pamäťových jednotiek | 3.5", M.2, 2.5" |
| Šachta pre hot swap disk | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | PCIe/NVMe(M Key)/SATA (B+M Key) |
| Počet 3,5" pozícií | 4 |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| LAN radič | Intel® I210-AT |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet, Fast Ethernet |
| Typ skrine | Rack (1U) |
| Farba | Strieborná |
| Certifikácia | BSMI, CE, CB, FCC(Class A) |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 10 - 35 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 20 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Model integrovanej grafickej karty | Aspeed AST2600 |
| Pamäť integrovanej grafickej karty | 64 MB |
| Počet M.2 (M) slotov | 1 |
| Upozornenia | Do not disassemble the unit yourself., The product may contain components that are harmful to health, use caution when handling., Do not throw into regular trash, product requires special disposal. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Server platforms RACK |
|---|---|
| EAN: | 4711387500378 |
| Počet COM portov: | 1 |
| Počet VGA portov: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet konektorov SATA III: | 8 |
| Hmotnosť: | 15,2 kg |
| Výška: | 44 mm |
| Hĺbka: | 497 mm |
| Šírka: | 439,5 mm |
| Počet podporovaných procesorov: | 1 |
| Rad Intel® Xeon: | E-2400 |
| Pätica procesora: | LGA 1700 |
| Čip základnej dosky: | Intel C262 |
| Podporovaná frekvencia UDIMM modulu: | 3600 |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 128 GB |
| Podporované typy pamäte: | DDR5 UDIMM |
| Podporované kapacity DIMM modulu: | 8GB, 16GB, 32GB |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Počet DIMM slotov: | 4 |
| Podporovaná veľkosť úložných pamäťových jednotiek: | 3.5", M.2, 2.5" |
| Šachta pre hot swap disk: | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | PCIe/NVMe(M Key)/SATA (B+M Key) |
| Počet 3,5" pozícií: | 4 |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| LAN radič: | Intel® I210-AT |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet, Fast Ethernet |
| Typ skrine: | Rack (1U) |
| Farba: | Strieborná |
| Certifikácia: | BSMI, CE, CB, FCC(Class A) |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 10 - 35 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 20 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Model integrovanej grafickej karty: | Aspeed AST2600 |
| Pamäť integrovanej grafickej karty: | 64 MB |
| Počet M.2 (M) slotov: | 1 |
| Upozornenia: | Do not disassemble the unit yourself., The product may contain components that are harmful to health, use caution when handling., Do not throw into regular trash, product requires special disposal. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
