Actina 5901443401483 server 960 GB Mini Tower AMD EPYC 4244P 4,4 GHz 16 GB DDR5-SDRAM 400 W
Kód: SRWAAATOW0057Podrobný popis
Actina 5901443401483 server 960 GB Mini Tower AMD EPYC 4244P 4,4 GHz 16 GB DDR5-SDRAM 400 W| Počet sériových portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 6 |
| Počet VGA portov | 1 |
| Celkový počet SATA konektorov | 4 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 3 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Výstupný S / PDIF port | Nie |
| Typ BIOSu | AMI |
| Šírka | 184 mm |
| Hĺbka | 425 mm |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Výška | 362 mm |
| Počet hlavných napájacích zdrojov | 1 |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja | 100-240 V |
| Napájanie | 400 W |
| Konektor napájacieho kábla 1 | C13 zviazané |
| Vstupné frekvencia napájacieho zdroja | 50-60 Hz |
| Podpora rozhrania pre Intelligent Platform Management | Áno |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Frekvencia procesora | 4,4 GHz |
| Typ procesoru | AMD EPYC |
| Čip základnej dosky | AMD B650 Express |
| Počet inštalovaných procesorov | 1 |
| Počet jadier procesora | 12 |
| Boost frekvencia procesora | 5,6 GHz |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 128 MB |
| Model procesoru | 4244P |
| ECC | Áno |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť | 192 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Rozloženie pamäte | 1 x 16 GB |
| Pamäťové sloty | 4x DIMM |
| Počet inštalovaných SSD | 2 |
| Počet 5,25" pozícií | 2 |
| Veľkosť SSD | 2.5" |
| Interné diskové šachty | 4 |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Celková kapacita úložiska | 960 GB |
| NVMe | Nie |
| Podporované veľkosti diskov SSD | M.2, 2.5" |
| Kapacita disku SSD | 480 GB |
| Rozhranie pre disky SSD | SATA III |
| Podpora RAID | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Počet radičov LAN | 2 |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| LAN radič | Intel I210, Realtek RTL8211F PHY |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Farba | Čierna |
| Inštalácia do Racku | Nie |
| Rámček | Nie |
| Typ skrine | Mini Tower |
| Koľajnice racku | Nie |
| Poskytovaný OS | Nie |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows Server2022 (64 bit), RedHat Enterprise Linux Server 8.9 ( 64 bit) / 9.3 (64bit) / 9.4 (64bit), SUSE SLES 15.5(64 bit), UBuntu 20.04.6 (64 bit) / 22.04.4 (64 bit) |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | AMD Radeon Graphics |
| Certifikácia 80PLUS | 80 PLUS Gold |
| PCI Express x16 sloty | 1 |
| PCI Express x1 sloty | 1 |
| PCI Express x4 sloty | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Servers Tower |
|---|---|
| EAN: | 5901443401483 |
| Počet sériových portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 6 |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Celkový počet SATA konektorov: | 4 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 3 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Výstupný S / PDIF port: | Nie |
| Typ BIOSu: | AMI |
| Šírka: | 184 mm |
| Hĺbka: | 425 mm |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Výška: | 362 mm |
| Počet hlavných napájacích zdrojov: | 1 |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja: | 100-240 V |
| Napájanie: | 400 W |
| Konektor napájacieho kábla 1: | C13 zviazané |
| Vstupné frekvencia napájacieho zdroja: | 50-60 Hz |
| Podpora rozhrania pre Intelligent Platform Management: | Áno |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Frekvencia procesora: | 4,4 GHz |
| Typ procesoru: | AMD EPYC |
| Čip základnej dosky: | AMD B650 Express |
| Počet inštalovaných procesorov: | 1 |
| Počet jadier procesora: | 12 |
| Boost frekvencia procesora: | 5,6 GHz |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 128 MB |
| Model procesoru: | 4244P |
| ECC: | Áno |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 192 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Rozloženie pamäte: | 1 x 16 GB |
| Pamäťové sloty: | 4x DIMM |
| Počet inštalovaných SSD: | 2 |
| Počet 5,25" pozícií: | 2 |
| Veľkosť SSD: | 2.5" |
| Interné diskové šachty: | 4 |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Celková kapacita úložiska: | 960 GB |
| NVMe: | Nie |
| Podporované veľkosti diskov SSD: | M.2, 2.5" |
| Kapacita disku SSD: | 480 GB |
| Rozhranie pre disky SSD: | SATA III |
| Podpora RAID: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Počet radičov LAN: | 2 |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi: | Nie |
| LAN radič: | Intel I210, Realtek RTL8211F PHY |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Farba: | Čierna |
| Inštalácia do Racku: | Nie |
| Rámček: | Nie |
| Typ skrine: | Mini Tower |
| Koľajnice racku: | Nie |
| Poskytovaný OS: | Nie |
| Kompatibilné operačné systémy: | Windows Server2022 (64 bit), RedHat Enterprise Linux Server 8.9 ( 64 bit) / 9.3 (64bit) / 9.4 (64bit), SUSE SLES 15.5(64 bit), UBuntu 20.04.6 (64 bit) / 22.04.4 (64 bit) |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | AMD Radeon Graphics |
| Certifikácia 80PLUS: | 80 PLUS Gold |
| PCI Express x16 sloty: | 1 |
| PCI Express x1 sloty: | 1 |
| PCI Express x4 sloty: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
