Brúska na nože ZWILLING V-EDGE 32605-000-0
Kód: AGDZWLOST0002Podrobný popis
Brúska na nože ZWILLING V-EDGE 32605-000-0| Obsah balenia | Vymeniteľné uhlové adaptéry, 2 brúsne kamene |
| Ľahko sa nanáša | Áno |
| Šírka | 202 mm |
| Dĺžka | 81 mm |
| Výška | 209 mm |
| Hmotnosť | 1,05 kg |
| Farba | Nerezová oceľ, Čierna |
| Typ produktu | Ostriaci strojček |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Be careful when replacing or using the blades to avoid cuts., Use in accordance with the operating instructions to avoid injury. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sharpeners |
|---|---|
| EAN: | 4009839420931 |
| Obsah balenia: | Vymeniteľné uhlové adaptéry, 2 brúsne kamene |
| Ľahko sa nanáša: | Áno |
| Šírka: | 202 mm |
| Dĺžka: | 81 mm |
| Výška: | 209 mm |
| Hmotnosť: | 1,05 kg |
| Farba: | Nerezová oceľ, Čierna |
| Typ produktu: | Ostriaci strojček |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Be careful when replacing or using the blades to avoid cuts., Use in accordance with the operating instructions to avoid injury. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
