Dámsky epilátor BRAUN Silk-épil LS 5560, farba lila
Kód: AGDBRAGOL0124Podrobný popis
Dámsky epilátor BRAUN Silk-épil LS 5560, farba lila| Náhradná holiaca hlava vo výbave | Áno |
| Čistiaca kefa | Áno |
| Šírka | 65 mm |
| Hĺbka | 132 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 440 g |
| Výška | 197 mm |
| Hmotnosť | 320 g |
| Prevádzková doba | 40 min |
| Vstupné napätie | 100 - 240 V |
| Nabíjateľný | Áno |
| Doba nabíjania | 1 h |
| Farba | orgován |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Tvárový zastrihávač | Nie |
| Výmenné holiace hlavy | Exfoliácia, Holiace |
| Zastrihávač | Áno |
| Plávajúca hlava | Áno |
| Epilátor s integrovaným ľadovým chladičom | Nie |
| Umývateľná holiaca hlava | Áno |
| Upozornenia | Keep the product away from children., Do not immerse the shaver in water., Avoid contact with blades during use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shavers |
|---|---|
| EAN: | 4210201192633 |
| Náhradná holiaca hlava vo výbave: | Áno |
| Čistiaca kefa: | Áno |
| Šírka: | 65 mm |
| Hĺbka: | 132 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 440 g |
| Výška: | 197 mm |
| Hmotnosť: | 320 g |
| Prevádzková doba: | 40 min |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V |
| Nabíjateľný: | Áno |
| Doba nabíjania: | 1 h |
| Farba: | orgován |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Tvárový zastrihávač: | Nie |
| Výmenné holiace hlavy: | Exfoliácia, Holiace |
| Zastrihávač: | Áno |
| Plávajúca hlava: | Áno |
| Epilátor s integrovaným ľadovým chladičom: | Nie |
| Umývateľná holiaca hlava: | Áno |
| Upozornenia: | Keep the product away from children., Do not immerse the shaver in water., Avoid contact with blades during use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
