Philips QP2734/23 pánsky holiaci strojček Planžetový holiaci strojček Uhlie, Limetka
Kód: AGDPHIGOL0364Podrobný popis
Philips QP2734/23 pánsky holiaci strojček Planžetový holiaci strojček Uhlie, Limetka| Ochranné krytky | Áno |
| Technológia systému holenia | Contour-following technology; Dual protection system; 360 Blade |
| Umývateľný | Áno |
| Farba | Uhlie, Limetka |
| Životnosť holiacej hlavy | 0,33 rok / roky |
| Holiaci systém | Planžetový holiaci strojček |
| Suché a mokré holenie | Áno |
| Sledujúce obrysy | Áno |
| Počet hláv / nožov holiaceho strojčeka | 1 |
| Náhradná holiaca hlava | Replace every 4 months**; QP210, QP220, QP230; QP610, QP620, QP410, QP420 |
| Nabíjací prúd | 1 A |
| Napätie batérie | 5 V |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Doba nabíjania | 4 h |
| Prevádzková doba | 60 min |
| Spotreba energie (max) | 1 W |
| Spotreba elektrickej energie | 1 W |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Akumulátor | Áno |
| Typ hrebeňa | 5-in-1 adjustable comb |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shavers |
|---|---|
| EAN: | 8720689030557 |
| Ochranné krytky: | Áno |
| Technológia systému holenia: | Contour-following technology; Dual protection system; 360 Blade |
| Umývateľný: | Áno |
| Farba: | Uhlie, Limetka |
| Životnosť holiacej hlavy: | 0,33 rok / roky |
| Holiaci systém: | Planžetový holiaci strojček |
| Suché a mokré holenie: | Áno |
| Sledujúce obrysy: | Áno |
| Počet hláv / nožov holiaceho strojčeka: | 1 |
| Náhradná holiaca hlava: | Replace every 4 months**; QP210, QP220, QP230; QP610, QP620, QP410, QP420 |
| Nabíjací prúd: | 1 A |
| Napätie batérie: | 5 V |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Doba nabíjania: | 4 h |
| Prevádzková doba: | 60 min |
| Spotreba energie (max): | 1 W |
| Spotreba elektrickej energie: | 1 W |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Akumulátor: | Áno |
| Typ hrebeňa: | 5-in-1 adjustable comb |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
