Cama RO1 CZ/CZ/BI úložný systém v obývačke Úložná skrinka
Kód: RGACMMDRE0054Podrobný popis
Cama RO1 CZ/CZ/BI úložný systém v obývačke Úložná skrinka| Materiál políc | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Kolekcia | ROCO |
| Ďalšie informácie | Vrátane príslušenstva posuvníka, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (2 kusy pre jednu obdĺžnikovú skrinku), Vnútorný priestor/polička, Fotografie interiéru skrine zobrazujú farebnú verziu antracit/dub wotan a slúžia len na ilustračné účely., Stojaca alebo závesná skriňa, Možnosť zavesiť/postaviť skrinku horizontálne alebo vertikálne, Nábytok na vlastnú montáž, Jeden predný otvor smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Podporované umiestnenie | Podlahový |
| Počet políc | 1 police/políc |
| Zrkadlo | Nie |
| Farba dverí | Biela |
| Počet dverí | 1 dvere/dverí |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Farba rámčeka | Čierna |
| Model | Úložná skrinka |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Typ produktu | Vitrína |
| Šírka | 1120 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Výška balenia | 90 mm |
| Hĺbka balenia | 420 mm |
| Šírka balenia | 1240 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 24 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5903815004902 |
| Materiál políc: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Kolekcia: | ROCO |
| Ďalšie informácie: | Vrátane príslušenstva posuvníka, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (2 kusy pre jednu obdĺžnikovú skrinku), Vnútorný priestor/polička, Fotografie interiéru skrine zobrazujú farebnú verziu antracit/dub wotan a slúžia len na ilustračné účely., Stojaca alebo závesná skriňa, Možnosť zavesiť/postaviť skrinku horizontálne alebo vertikálne, Nábytok na vlastnú montáž, Jeden predný otvor smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Podporované umiestnenie: | Podlahový |
| Počet políc: | 1 police/políc |
| Zrkadlo: | Nie |
| Farba dverí: | Biela |
| Počet dverí: | 1 dvere/dverí |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| Model: | Úložná skrinka |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Šírka: | 1120 mm |
| Hĺbka: | 390 mm |
| Výška balenia: | 90 mm |
| Hĺbka balenia: | 420 mm |
| Šírka balenia: | 1240 mm |
| Výška: | 370 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 24 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
