Cama RO3 BI/BI/CZ úložný systém v obývačke Úložná skrinka
Kód: RGACMMDRE0062Podrobný popis
Cama RO3 BI/BI/CZ úložný systém v obývačke Úložná skrinka| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Ďalšie informácie | Vrátane príslušenstva posuvníka, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Nábytok na vlastnú montáž, Fotografie interiéru skrine zobrazujú farebnú verziu antracit/dub wotan a slúžia len na ilustračné účely., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (1 na štvorcovú skrinku), Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Možnosť zavesiť/postaviť skrinku horizontálne alebo vertikálne, Stojaca alebo závesná skriňa, Vnútri jedného priestoru - bez police, Jeden predný otvor smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo) |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Zrkadlo | Nie |
| Farba dverí | Čierna |
| Počet dverí | 1 dvere/dverí |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Kolekcia | ROCO |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Materiál políc | Drevotrieskové dosky |
| Model | Úložná skrinka |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Podporované umiestnenie | Podlahový |
| Farba rámčeka | Biela |
| Typ produktu | Vitrína |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška balenia | 90 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 20 kg |
| Výška | 370 mm |
| Šírka balenia | 860 mm |
| Hĺbka balenia | 420 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5903815004995 |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Ďalšie informácie: | Vrátane príslušenstva posuvníka, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Nábytok na vlastnú montáž, Fotografie interiéru skrine zobrazujú farebnú verziu antracit/dub wotan a slúžia len na ilustračné účely., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (1 na štvorcovú skrinku), Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Možnosť zavesiť/postaviť skrinku horizontálne alebo vertikálne, Stojaca alebo závesná skriňa, Vnútri jedného priestoru - bez police, Jeden predný otvor smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo) |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Zrkadlo: | Nie |
| Farba dverí: | Čierna |
| Počet dverí: | 1 dvere/dverí |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Kolekcia: | ROCO |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Materiál políc: | Drevotrieskové dosky |
| Model: | Úložná skrinka |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Podporované umiestnenie: | Podlahový |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Hĺbka: | 390 mm |
| Šírka: | 750 mm |
| Výška balenia: | 90 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 20 kg |
| Výška: | 370 mm |
| Šírka balenia: | 860 mm |
| Hĺbka balenia: | 420 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
