Cama RO3 BI/CZ/BI úložný systém v obývačke Úložná skrinka
Kód: RGACMMDRE0063Podrobný popis
Cama RO3 BI/CZ/BI úložný systém v obývačke Úložná skrinka| Ďalšie informácie | Fotografie interiéru skrine zobrazujú farebnú verziu antracit/dub wotan a slúžia len na ilustračné účely., Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Možnosť zavesiť/postaviť skrinku horizontálne alebo vertikálne, Nábytok na vlastnú montáž, Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (1 na štvorcovú skrinku), Stojaca alebo závesná skriňa, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Vrátane príslušenstva posuvníka, Vnútri jedného priestoru - bez police, Jeden predný otvor smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo) |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Počet dverí | 1 dvere/dverí |
| Model | Úložná skrinka |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Podporované umiestnenie | Podlahový |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Farba rámčeka | Čierna, Biela |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Zrkadlo | Nie |
| Typ produktu | Vitrína |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Kolekcia | ROCO |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Farba dverí | Biela |
| Materiál políc | Drevotrieskové dosky |
| Hĺbka balenia | 420 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 20 kg |
| Hĺbka | 390 mm |
| Výška balenia | 90 mm |
| Výška | 370 mm |
| Šírka balenia | 860 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5903815005008 |
| Ďalšie informácie: | Fotografie interiéru skrine zobrazujú farebnú verziu antracit/dub wotan a slúžia len na ilustračné účely., Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Možnosť zavesiť/postaviť skrinku horizontálne alebo vertikálne, Nábytok na vlastnú montáž, Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (1 na štvorcovú skrinku), Stojaca alebo závesná skriňa, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Vrátane príslušenstva posuvníka, Vnútri jedného priestoru - bez police, Jeden predný otvor smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo) |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Počet dverí: | 1 dvere/dverí |
| Model: | Úložná skrinka |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Podporované umiestnenie: | Podlahový |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Farba rámčeka: | Čierna, Biela |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Zrkadlo: | Nie |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Kolekcia: | ROCO |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Farba dverí: | Biela |
| Materiál políc: | Drevotrieskové dosky |
| Hĺbka balenia: | 420 mm |
| Šírka: | 750 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 20 kg |
| Hĺbka: | 390 mm |
| Výška balenia: | 90 mm |
| Výška: | 370 mm |
| Šírka balenia: | 860 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
