Cama WIO180 VIGO b/b úložný systém v obývačke Skrinka s poličkami
Kód: RGACMMDRE0037Podrobný popis
Cama WIO180 VIGO b/b úložný systém v obývačke Skrinka s poličkami| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Ďalšie informácie | Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Fronty bez rukoväte, Jedna pevná predná časť (užšia), Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Otvorená predná časť (bez skla), Vnútri tri police, Jeden otvor (širší), Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok) |
| Kolekcia | VIGO |
| Počet dverí | 1 dvere/dverí |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Farba rámčeka | Biela |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Materiál políc | Sklo, Temperované sklo |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Počet políc | 3 police/políc |
| Typ produktu | Vitrína |
| Model | Skrinka s poličkami |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Farba dverí | Biela |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zrkadlo | Nie |
| Hĺbka balenia | 1850 mm |
| Výška balenia | 80 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 26,5 kg |
| Šírka | 400 mm |
| Šírka balenia | 405 mm |
| Počet balení | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5903815001178 |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Ďalšie informácie: | Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Fronty bez rukoväte, Jedna pevná predná časť (užšia), Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Otvorená predná časť (bez skla), Vnútri tri police, Jeden otvor (širší), Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok) |
| Kolekcia: | VIGO |
| Počet dverí: | 1 dvere/dverí |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Materiál políc: | Sklo, Temperované sklo |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Počet políc: | 3 police/políc |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Model: | Skrinka s poličkami |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Farba dverí: | Biela |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zrkadlo: | Nie |
| Hĺbka balenia: | 1850 mm |
| Výška balenia: | 80 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hĺbka: | 300 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 26,5 kg |
| Šírka: | 400 mm |
| Šírka balenia: | 405 mm |
| Počet balení: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
