FS003 skladovací regál
Kód: RGATOHMET0003Podrobný popis
FS003 skladovací regál| Materiál | Kov |
| Počet políc | 3 police/políc |
| Kolesá so zablokovaním | Áno |
| Nosnosť police (max.) | 50 kg |
| Spôsob montáže | Voľne stojace |
| Počet koliečok | 4 koleso/kolesá |
| Maximálna váha (kapacita) | 150 kg |
| Kolesá | Áno |
| Skladacia konštrukcia | Áno |
| Farba | Čierna |
| Hĺbka | 340 mm |
| Šírka | 720 mm |
| Výška | 870 mm |
| Typ balenia | Lepenka |
| Návod na inštaláciu | Áno |
| Počet balení | 1 |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Do not overload the shelves to avoid damage., The assembly should be carried out in accordance with the enclosed instructions., Make sure the racking is securely fastened. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5904507206482 |
| Materiál: | Kov |
| Počet políc: | 3 police/políc |
| Kolesá so zablokovaním: | Áno |
| Nosnosť police (max.): | 50 kg |
| Spôsob montáže: | Voľne stojace |
| Počet koliečok: | 4 koleso/kolesá |
| Maximálna váha (kapacita): | 150 kg |
| Kolesá: | Áno |
| Skladacia konštrukcia: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka: | 340 mm |
| Šírka: | 720 mm |
| Výška: | 870 mm |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Návod na inštaláciu: | Áno |
| Počet balení: | 1 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Do not overload the shelves to avoid damage., The assembly should be carried out in accordance with the enclosed instructions., Make sure the racking is securely fastened. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
