Knižnica Cama ROCO RO5 37/37/39 biela/biela/čierna
Kód: RGACMMDRE0073Podrobný popis
Knižnica Cama ROCO RO5 37/37/39 biela/biela/čierna| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Zrkadlo | Áno |
| Typ produktu | Vitrína |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Farba dverí | Čierna |
| Počet dverí | 1 dvere/dverí |
| Model | Úložná skrinka |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Ďalšie informácie | Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Fotografie interiéru skrine zobrazujú farebnú verziu antracit/dub wotan a slúžia len na ilustračné účely., Nábytok na vlastnú montáž, Stojaca alebo závesná skriňa, Vnútri jedného priestoru - bez police, Možnosť zavesiť/postaviť skrinku horizontálne alebo vertikálne, Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (1 na štvorcovú skrinku), Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Vrátane príslušenstva posuvníka, Jeden predný otvor smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo) |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Farba rámčeka | Biela |
| Podporované umiestnenie | Stojanový nábytok |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Kolekcia | ROCO |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Hĺbka | 390 mm |
| Výška balenia | 110 mm |
| Výška | 370 mm |
| Šírka balenia | 480 mm |
| Hĺbka balenia | 420 mm |
| Šírka | 370 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 10,5 kg |
| Počet balení | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5903815005114 |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Zrkadlo: | Áno |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Farba dverí: | Čierna |
| Počet dverí: | 1 dvere/dverí |
| Model: | Úložná skrinka |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Ďalšie informácie: | Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Fotografie interiéru skrine zobrazujú farebnú verziu antracit/dub wotan a slúžia len na ilustračné účely., Nábytok na vlastnú montáž, Stojaca alebo závesná skriňa, Vnútri jedného priestoru - bez police, Možnosť zavesiť/postaviť skrinku horizontálne alebo vertikálne, Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (1 na štvorcovú skrinku), Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Vrátane príslušenstva posuvníka, Jeden predný otvor smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo) |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Podporované umiestnenie: | Stojanový nábytok |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Kolekcia: | ROCO |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Hĺbka: | 390 mm |
| Výška balenia: | 110 mm |
| Výška: | 370 mm |
| Šírka balenia: | 480 mm |
| Hĺbka balenia: | 420 mm |
| Šírka: | 370 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 10,5 kg |
| Počet balení: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
