Skriňa JUTA 50x39,5x190 čierna + linol calabria
Kód: RGACMMDRE0101Podrobný popis
Skriňa JUTA 50x39,5x190 čierna + linol calabria| Nastavte obsah | Návod na montáž x 1, Drevená skrinka x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Kolekcia | JUTA |
| Materiál dverí | MDF |
| Osvetlenie | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Vnútorná farba | Čierna |
| Počet dverí | 1 dvere/dverí |
| Typ povrchu | Texturovaný povrch |
| Predný materiál | Drevotrieskové dosky |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Materiál nožičiek | Kov |
| Ďalšie informácie | Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Fronty bez rukoväte, Nábytok na vlastnú montáž |
| Počet políc | 4 police/políc |
| Otočné kolieska | Nie |
| Typ povrchovej úpravy | Matný |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Farba rámčeka | Čierna |
| Vrchný náter | Čierna |
| Štýl | Moderné |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zásuvky | Nie |
| Farba dverí | Čierna |
| Zrkadlo | Nie |
| Predmontované | Nie |
| Farba nohy | Čierna |
| Materiál povrchu dvierok | Fólie |
| Police | Áno |
| Systém otvárania dvierok | Vyťahovací |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Výška nôh | 20 cm |
| Výška | 1900 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Hĺbka | 395 mm |
| Hrúbka dverí | 1,6 cm |
| Hmotnosť prvého balenia | 28,5 kg |
| Hmotnosť druhého balenia | 24,5 kg |
| Rozmery prvého balenia | 212 x 43 x 9 cm |
| Počet balení | 2 |
| Rozmery druhého balenia | 89 x 55 x 16 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5903815008702 |
| Nastavte obsah: | Návod na montáž x 1, Drevená skrinka x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Kolekcia: | JUTA |
| Materiál dverí: | MDF |
| Osvetlenie: | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Vnútorná farba: | Čierna |
| Počet dverí: | 1 dvere/dverí |
| Typ povrchu: | Texturovaný povrch |
| Predný materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál nožičiek: | Kov |
| Ďalšie informácie: | Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Fronty bez rukoväte, Nábytok na vlastnú montáž |
| Počet políc: | 4 police/políc |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy: | Matný |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| Vrchný náter: | Čierna |
| Štýl: | Moderné |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zásuvky: | Nie |
| Farba dverí: | Čierna |
| Zrkadlo: | Nie |
| Predmontované: | Nie |
| Farba nohy: | Čierna |
| Materiál povrchu dvierok: | Fólie |
| Police: | Áno |
| Systém otvárania dvierok: | Vyťahovací |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Výška nôh: | 20 cm |
| Výška: | 1900 mm |
| Šírka: | 500 mm |
| Hĺbka: | 395 mm |
| Hrúbka dverí: | 1,6 cm |
| Hmotnosť prvého balenia: | 28,5 kg |
| Hmotnosť druhého balenia: | 24,5 kg |
| Rozmery prvého balenia: | 212 x 43 x 9 cm |
| Počet balení: | 2 |
| Rozmery druhého balenia: | 89 x 55 x 16 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
