Topeshop R50 ANT/ART kancelárska knižnica
Kód: RGATOHDRE0065Podrobný popis
Topeshop R50 ANT/ART kancelárska knižnica| Nastavte obsah | Návod na montáž x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Regál na knihy x 1 |
| Ďalšie informácie | Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Povrch nábytku vyčistite mäkkou handričkou. Nepoužívajte drsné chemikálie, Okraje - s povrchovou úpravou z plastu ABS (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Nábytok na vlastnú montáž, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Materiál políc | Drevotrieskové dosky |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Farba | Antracit, Dub |
| Počet políc | 5 police/políc |
| Výška | 1820 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5904507201913 |
| Nastavte obsah: | Návod na montáž x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Regál na knihy x 1 |
| Ďalšie informácie: | Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Povrch nábytku vyčistite mäkkou handričkou. Nepoužívajte drsné chemikálie, Okraje - s povrchovou úpravou z plastu ABS (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Nábytok na vlastnú montáž, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál políc: | Drevotrieskové dosky |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Farba: | Antracit, Dub |
| Počet políc: | 5 police/políc |
| Výška: | 1820 mm |
| Hĺbka: | 300 mm |
| Šírka: | 500 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
