Baofeng DM-32E HTQ DMR rádio + letecké pásmo
Kód: RADBAFKRO0029Podrobný popis
Baofeng DM-32E HTQ DMR rádio + letecké pásmo| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB vstup | Áno |
| Účel | Profesionálne mobilné rádio (PMR) |
| Prevádzkový režim | Digitálne (DMR) a analógové (FM) |
| Pásmo VHF | 144-146 MHz RX/TX |
| Pásmo AIRBAND | 108-136 MHz AM(RX) |
| Letecké pásmo | Áno |
| GPS + APRS | Áno (len v režime DMR) |
| Pásmo UHF | 430-440 MHz RX/TX |
| Vrátane batérií | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Slúchadlo | Áno |
| Spona na opasok | Áno |
| Počet batérií v cene | 1 kusov |
| Množstvo | 1 |
| Návod na použitie | Áno |
| Nabíjačka | Áno |
| Potítko | Áno |
| Hmotnosť | 350 g |
| Hĺbka | 41 mm |
| Šírka | 67 mm |
| Výška | 182 mm |
| Nabíjateľný | Áno |
| Počet podporovaných batérií | 1 |
| Kapacita batérie | 2200 mAh |
| Typ batérie | Lítium-iónový |
| Podsvietenie displeja | Áno |
| Typ displeja | LCD |
| Farebný displej | Áno |
| Typ ovládania rúry | Tlačidlá |
| Typ antény | Dvojité pásmo s konektorom SMA-F |
| Farba | Zelená, Čierna |
| Integrovaná anténa | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Upozornenia | Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Short-wave radio |
|---|---|
| EAN: | 5901247920159 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| USB vstup: | Áno |
| Účel: | Profesionálne mobilné rádio (PMR) |
| Prevádzkový režim: | Digitálne (DMR) a analógové (FM) |
| Pásmo VHF: | 144-146 MHz RX/TX |
| Pásmo AIRBAND: | 108-136 MHz AM(RX) |
| Letecké pásmo: | Áno |
| GPS + APRS: | Áno (len v režime DMR) |
| Pásmo UHF: | 430-440 MHz RX/TX |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Slúchadlo: | Áno |
| Spona na opasok: | Áno |
| Počet batérií v cene: | 1 kusov |
| Množstvo: | 1 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Nabíjačka: | Áno |
| Potítko: | Áno |
| Hmotnosť: | 350 g |
| Hĺbka: | 41 mm |
| Šírka: | 67 mm |
| Výška: | 182 mm |
| Nabíjateľný: | Áno |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Kapacita batérie: | 2200 mAh |
| Typ batérie: | Lítium-iónový |
| Podsvietenie displeja: | Áno |
| Typ displeja: | LCD |
| Farebný displej: | Áno |
| Typ ovládania rúry: | Tlačidlá |
| Typ antény: | Dvojité pásmo s konektorom SMA-F |
| Farba: | Zelená, Čierna |
| Integrovaná anténa: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
