Baofeng UV-5R EU MINI USB-C Bluetooth VHF UHF letecké pásmo oranžová vysielačka
Kód: RADBAFKRO0028Podrobný popis
Baofeng UV-5R EU MINI USB-C Bluetooth VHF UHF letecké pásmo oranžová vysielačka| Zníženie hluku | Áno |
| Aktívne potlačenie hluku | Áno |
| Kapacita batérie | 1600 mAh |
| Príkon | 5 W |
| Typ zdroja | Bezdrôtový |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Nabíjací konektor | Áno |
| Farba | Oranžová, Čierna |
| Letecké pásmo | Áno |
| Frekvencia | 136 - 174 MHz |
| Rádiová frekvencia | 65 - 108 MHz |
| Funkcia VOX | Áno |
| USB kábel | Áno |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Potítko | Áno |
| Balenie batérií | Áno |
| Spona na opasok | Áno |
| Anténa | Áno |
| Farebný displej | Áno |
| Základný materiál | Plastové |
| Typ ovládania rúry | Tlačidlá |
| Typ displeja | LCD |
| Bluetooth | Áno |
| Integrovaná anténa | Áno |
| Pochodeň | Áno |
| Zámok klávesnice | Áno |
| Typ USB portu | USB Typ-C |
| FM rádio | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Šírka | 52 mm |
| Výška | 108 mm |
| Hĺbka | 37 mm |
| Hmotnosť | 200 g |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Bezpečné pre použitie | Áno |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Upozornenia | Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Short-wave radio |
|---|---|
| EAN: | 5901247920197 |
| Zníženie hluku: | Áno |
| Aktívne potlačenie hluku: | Áno |
| Kapacita batérie: | 1600 mAh |
| Príkon: | 5 W |
| Typ zdroja: | Bezdrôtový |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Nabíjací konektor: | Áno |
| Farba: | Oranžová, Čierna |
| Letecké pásmo: | Áno |
| Frekvencia: | 136 - 174 MHz |
| Rádiová frekvencia: | 65 - 108 MHz |
| Funkcia VOX: | Áno |
| USB kábel: | Áno |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Potítko: | Áno |
| Balenie batérií: | Áno |
| Spona na opasok: | Áno |
| Anténa: | Áno |
| Farebný displej: | Áno |
| Základný materiál: | Plastové |
| Typ ovládania rúry: | Tlačidlá |
| Typ displeja: | LCD |
| Bluetooth: | Áno |
| Integrovaná anténa: | Áno |
| Pochodeň: | Áno |
| Zámok klávesnice: | Áno |
| Typ USB portu: | USB Typ-C |
| FM rádio: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Šírka: | 52 mm |
| Výška: | 108 mm |
| Hĺbka: | 37 mm |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Bezpečné pre použitie: | Áno |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
