MOTOROLA RÁDIOPHONE T92 H2O vysielačka 16 kanálov 2 kusov čierna, žltá
Kód: RADMOTKRO0006Podrobný popis
MOTOROLA RÁDIOPHONE T92 H2O vysielačka 16 kanálov 2 kusov čierna, žltá| Konektor USB | Micro-USB |
| USB vstup | Áno |
| Maximálny dosah | 10000 m |
| Počet kanálov | 16 kanály/kanálov |
| Množstvo v balení | 2 kusov |
| Návod na použitie | Áno |
| Počet batérií v cene | 2 kusov |
| Spona na opasok | Áno |
| Počet USB káblov | 2 |
| Cestovné puzdro | Áno |
| Vrátane batérií | Áno |
| Výška | 180 mm |
| Šírka | 61 mm |
| Hĺbka | 38 mm |
| Hmotnosť | 246 g |
| Počet podporovaných batérií | 1 |
| Typ batérie | Nikel-Metal Hydrid (nimh) |
| Nabíjateľný | Áno |
| Typ displeja | LCD |
| Podsvietenie displeja | Áno |
| Vysielací výkon | 500 mW |
| On/off vypínač | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP67 |
| Zámok klávesnice | Áno |
| Farba | Žltá, Čierna |
| Upozornenia | Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach., Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Short-wave radio |
|---|---|
| EAN: | 5031753006907 |
| Konektor USB: | Micro-USB |
| USB vstup: | Áno |
| Maximálny dosah: | 10000 m |
| Počet kanálov: | 16 kanály/kanálov |
| Množstvo v balení: | 2 kusov |
| Návod na použitie: | Áno |
| Počet batérií v cene: | 2 kusov |
| Spona na opasok: | Áno |
| Počet USB káblov: | 2 |
| Cestovné puzdro: | Áno |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Výška: | 180 mm |
| Šírka: | 61 mm |
| Hĺbka: | 38 mm |
| Hmotnosť: | 246 g |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Typ batérie: | Nikel-Metal Hydrid (nimh) |
| Nabíjateľný: | Áno |
| Typ displeja: | LCD |
| Podsvietenie displeja: | Áno |
| Vysielací výkon: | 500 mW |
| On/off vypínač: | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP67 |
| Zámok klávesnice: | Áno |
| Farba: | Žltá, Čierna |
| Upozornenia: | Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach., Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
