Motorola T42 vysielačka 16 kanály/kanálov Modrá, Zelená, Oranžová, Biela
Kód: RADMOTKRO0026Podrobný popis
Motorola T42 vysielačka 16 kanály/kanálov Modrá, Zelená, Oranžová, Biela| Počet kanálov (celkom) | 16 kanály/kanálov |
| Maximálny dosah | 4000 m |
| Účel | Profesionálne mobilné rádio (PMR) |
| Množstvo | 3 |
| Hĺbka | 27 mm |
| Šírka | 48 mm |
| Výška | 136 mm |
| Hmotnosť | 79 g |
| Indikácia nízkeho nabitia batérie | Áno |
| Typ displeja | LCD |
| Zámok klávesnice | Áno |
| Farba | Oranžová, Zelená, Biela, Modrá |
| Upozornenia | Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Short-wave radio |
|---|---|
| EAN: | 5031753007515 |
| Počet kanálov (celkom): | 16 kanály/kanálov |
| Maximálny dosah: | 4000 m |
| Účel: | Profesionálne mobilné rádio (PMR) |
| Množstvo: | 3 |
| Hĺbka: | 27 mm |
| Šírka: | 48 mm |
| Výška: | 136 mm |
| Hmotnosť: | 79 g |
| Indikácia nízkeho nabitia batérie: | Áno |
| Typ displeja: | LCD |
| Zámok klávesnice: | Áno |
| Farba: | Oranžová, Zelená, Biela, Modrá |
| Upozornenia: | Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
