Motorola XT185 vysielačka 16 kanály/kanálov 446.00625 - 446.19375 MHz Čierna
Kód: RADMOTKRO0016Podrobný popis
Motorola XT185 vysielačka 16 kanály/kanálov 446.00625 - 446.19375 MHz Čierna| USB vstup | Áno |
| Účel | Profesionálne mobilné rádio (PMR) |
| Maximálny dosah | 8000 m |
| Prevádzkové frekvencie | 446.00625 - 446.19375 MHz |
| Počet kanálov (celkom) | 16 kanály/kanálov |
| Počet batérií v cene | 2 kusov |
| Nabíjacia stanica v balení | Áno |
| Nabíjačka | Áno |
| Spona na opasok | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Hĺbka | 21 mm |
| Výška | 47 mm |
| Šírka | 136 mm |
| Hmotnosť | 100 g |
| Životnosť batérie (max.) | 24 h |
| Indikácia nízkeho nabitia batérie | Áno |
| Nabíjateľný | Áno |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Ukazovateľ úrovne batérie | Nie |
| Podsvietenie displeja | Áno |
| Farba | Čierna |
| Zámok klávesnice | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Automatické vyhľadávanie kanálov | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP54 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -20 - 55 °C |
| Upozornenia | Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Short-wave radio |
|---|---|
| EAN: | 5031753009823 |
| USB vstup: | Áno |
| Účel: | Profesionálne mobilné rádio (PMR) |
| Maximálny dosah: | 8000 m |
| Prevádzkové frekvencie: | 446.00625 - 446.19375 MHz |
| Počet kanálov (celkom): | 16 kanály/kanálov |
| Počet batérií v cene: | 2 kusov |
| Nabíjacia stanica v balení: | Áno |
| Nabíjačka: | Áno |
| Spona na opasok: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Hĺbka: | 21 mm |
| Výška: | 47 mm |
| Šírka: | 136 mm |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Životnosť batérie (max.): | 24 h |
| Indikácia nízkeho nabitia batérie: | Áno |
| Nabíjateľný: | Áno |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Ukazovateľ úrovne batérie: | Nie |
| Podsvietenie displeja: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Zámok klávesnice: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Automatické vyhľadávanie kanálov: | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP54 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -20 - 55 °C |
| Upozornenia: | Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
