RÁDIOTELEFÓN MOTOROLA T62 MODRÁ
Kód: RADMOTKRO0004Podrobný popis
RÁDIOTELEFÓN MOTOROLA T62 MODRÁ| USB vstup | Áno |
| Konektor USB | Micro-USB |
| Maximálny dosah | 8000 m |
| Počet kanálov | 16 kanály/kanálov |
| Nabíjačka | Áno |
| Spona na opasok | Áno |
| Vrátane batérií | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Počet batérií v cene | 2 kusov |
| Šírka | 54 mm |
| Hĺbka | 31 mm |
| Výška | 167 mm |
| Hmotnosť | 161 g |
| Počet podporovaných batérií | 1 |
| Typ batérie | Nikel-Metal Hydrid (nimh) |
| Nabíjateľný | Áno |
| Typ displeja | LCD |
| Podsvietenie displeja | Áno |
| Farba | Čierna, Oranžová |
| Vysielací výkon | 500 mW |
| Zámok klávesnice | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Upozornenia | Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach., Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Short-wave radio |
|---|---|
| EAN: | 5031753007300 |
| USB vstup: | Áno |
| Konektor USB: | Micro-USB |
| Maximálny dosah: | 8000 m |
| Počet kanálov: | 16 kanály/kanálov |
| Nabíjačka: | Áno |
| Spona na opasok: | Áno |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Počet batérií v cene: | 2 kusov |
| Šírka: | 54 mm |
| Hĺbka: | 31 mm |
| Výška: | 167 mm |
| Hmotnosť: | 161 g |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Typ batérie: | Nikel-Metal Hydrid (nimh) |
| Nabíjateľný: | Áno |
| Typ displeja: | LCD |
| Podsvietenie displeja: | Áno |
| Farba: | Čierna, Oranžová |
| Vysielací výkon: | 500 mW |
| Zámok klávesnice: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Upozornenia: | Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach., Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
