VYSIELAČKA BAOFENG BF-A58 ČIERNA
Kód: RADBAFKRO0019Podrobný popis
VYSIELAČKA BAOFENG BF-A58 ČIERNA| Zníženie hluku | Áno |
| Aktívne potlačenie hluku | Áno |
| Kapacita batérie | 1800 mAh |
| Príkon | 5 W |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Nabíjací konektor | Áno |
| Farba | Čierna |
| (cdm) Počet častí | 1 |
| Funkcia VOX | Áno |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 32 mm |
| Šírka | 58 mm |
| Upozornenia | Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Short-wave radio |
|---|---|
| EAN: | 5903815492747 |
| Zníženie hluku: | Áno |
| Aktívne potlačenie hluku: | Áno |
| Kapacita batérie: | 1800 mAh |
| Príkon: | 5 W |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Nabíjací konektor: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| (cdm) Počet častí: | 1 |
| Funkcia VOX: | Áno |
| Výška: | 110 mm |
| Hĺbka: | 32 mm |
| Šírka: | 58 mm |
| Upozornenia: | Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
