Vysielačka Baofeng BF-T25E Dark Blue
Kód: RADBAFKRO0020Podrobný popis
Vysielačka Baofeng BF-T25E Dark Blue| Kompatibilné s náhlavnou súpravou | Áno |
| Zníženie hluku | Áno |
| Aktívne potlačenie hluku | Áno |
| Prevádzka na batériu | Zvok- "Roger Beep", nizka baterija, pritiski tipk 10 tonov klicev, skeniranje kanalov. |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Kapacita batérie | 1400 mAh |
| Nabíjací konektor | Áno |
| Zámok klávesnice | Áno |
| Akustický signál režimu pripravenia | Áno |
| Počet kanálov | 16 kanály/kanálov |
| Podporovaný typ batérie | Lítium-iónové (Li-Ion) |
| Farba | Oranžová, Modrá |
| Úspora energie | Áno |
| Časovač vypnutia | Áno |
| Nastavte obsah | 2x PMR Radio Baofeng BF-T25,2x 3,7V 1400mAh baterija, 2x PTT-1,1x AC adapter (EU) 230V / USB, 1x USB polnilni kabel, 2x vrvica |
| Počet priložených doplnkov | 10 kusov |
| Výstupný výkon | ≤ 0.5W |
| Osvetlenie LED | Áno |
| Zvukové efekty | Zvok- "Roger Beep", nizka baterija, pritiski tipk 10 tonov klicev, skeniranje kanalov. |
| Displej LCD | Áno |
| (cdm) Počet častí | 2 |
| Funkcia VOX | Áno |
| Upozornenia | Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste., Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Short-wave radio |
|---|---|
| EAN: | 5905805890182 |
| Kompatibilné s náhlavnou súpravou: | Áno |
| Zníženie hluku: | Áno |
| Aktívne potlačenie hluku: | Áno |
| Prevádzka na batériu: | Zvok- "Roger Beep", nizka baterija, pritiski tipk 10 tonov klicev, skeniranje kanalov. |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Kapacita batérie: | 1400 mAh |
| Nabíjací konektor: | Áno |
| Zámok klávesnice: | Áno |
| Akustický signál režimu pripravenia: | Áno |
| Počet kanálov: | 16 kanály/kanálov |
| Podporovaný typ batérie: | Lítium-iónové (Li-Ion) |
| Farba: | Oranžová, Modrá |
| Úspora energie: | Áno |
| Časovač vypnutia: | Áno |
| Nastavte obsah: | 2x PMR Radio Baofeng BF-T25,2x 3,7V 1400mAh baterija, 2x PTT-1,1x AC adapter (EU) 230V / USB, 1x USB polnilni kabel, 2x vrvica |
| Počet priložených doplnkov: | 10 kusov |
| Výstupný výkon: | ≤ 0.5W |
| Osvetlenie LED: | Áno |
| Zvukové efekty: | Zvok- "Roger Beep", nizka baterija, pritiski tipk 10 tonov klicev, skeniranje kanalov. |
| Displej LCD: | Áno |
| (cdm) Počet častí: | 2 |
| Funkcia VOX: | Áno |
| Upozornenia: | Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste., Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
