VYSIELAČKA BAOFENG UV-17E ČIERNA
Kód: RADBAFKRO0016Podrobný popis
VYSIELAČKA BAOFENG UV-17E ČIERNA| Zníženie hluku | Áno |
| Aktívne potlačenie hluku | Áno |
| Príkon | 5 W |
| Kapacita batérie | 1800 mAh |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Nabíjací konektor | Áno |
| Farba | Čierna |
| (cdm) Počet častí | 2 |
| Funkcia VOX | Áno |
| Šírka | 57 mm |
| Výška | 110 mm |
| Upozornenia | Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Short-wave radio |
|---|---|
| EAN: | 5904921481854 |
| Zníženie hluku: | Áno |
| Aktívne potlačenie hluku: | Áno |
| Príkon: | 5 W |
| Kapacita batérie: | 1800 mAh |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Nabíjací konektor: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| (cdm) Počet častí: | 2 |
| Funkcia VOX: | Áno |
| Šírka: | 57 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Upozornenia: | Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
