VYSIELAČKA BAOFENG UV-5R HTQ 3800 USB-C
Kód: RADBAFKRO0021Podrobný popis
VYSIELAČKA BAOFENG UV-5R HTQ 3800 USB-C| Zníženie hluku | Áno |
| Aktívne potlačenie hluku | Áno |
| Kapacita batérie | 3800 mAh |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Príkon | 5 W |
| Nabíjací konektor | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ USB portu | USB Typ-C |
| Zámok klávesnice | Áno |
| Pásmo FM | 64 - 108 Mhz |
| Funkcia VOX | Áno |
| Upozornenia | Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach., Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Short-wave radio |
|---|---|
| EAN: | 5905805890786 |
| Zníženie hluku: | Áno |
| Aktívne potlačenie hluku: | Áno |
| Kapacita batérie: | 3800 mAh |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Príkon: | 5 W |
| Nabíjací konektor: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ USB portu: | USB Typ-C |
| Zámok klávesnice: | Áno |
| Pásmo FM: | 64 - 108 Mhz |
| Funkcia VOX: | Áno |
| Upozornenia: | Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach., Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
