VYSIELAČKA BAOFENG UV-5R HTQ Camo
Kód: RADBAFKRO0024Podrobný popis
VYSIELAČKA BAOFENG UV-5R HTQ Camo| Zníženie hluku | Áno |
| Aktívne potlačenie hluku | Áno |
| Kapacita batérie | 1800 mAh |
| Príkon | 5 W |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Nabíjací konektor | Áno |
| Farba | Kamufláž |
| Pásmo FM | 64 - 108 Mhz |
| Zámok klávesnice | Áno |
| Funkcia VOX | Áno |
| Upozornenia | Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste., Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Short-wave radio |
|---|---|
| EAN: | 5903815492280 |
| Zníženie hluku: | Áno |
| Aktívne potlačenie hluku: | Áno |
| Kapacita batérie: | 1800 mAh |
| Príkon: | 5 W |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Nabíjací konektor: | Áno |
| Farba: | Kamufláž |
| Pásmo FM: | 64 - 108 Mhz |
| Zámok klávesnice: | Áno |
| Funkcia VOX: | Áno |
| Upozornenia: | Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste., Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
