Vysielačka Motorola Talkabout T82 Extreme Quad Pack 16 kanálov Čierna, oranžová
Kód: RADMOTKRO0018Podrobný popis
Vysielačka Motorola Talkabout T82 Extreme Quad Pack 16 kanálov Čierna, oranžová| Konektor USB | Micro-USB |
| USB vstup | Áno |
| Účel | Profesionálne mobilné rádio (PMR) |
| Maximálny dosah | 10000 m |
| Počet kanálov | 16 kanály/kanálov |
| Počet batérií v cene | 2 kusov |
| Nabíjačka | Áno |
| Vrátane batérií | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Množstvo | 4 |
| Potítko | Áno |
| Spona na opasok | Áno |
| Výška | 181 mm |
| Šírka | 57 mm |
| Hĺbka | 33 mm |
| Hmotnosť | 197 g |
| Typ batérie | Nikel-Metal Hydrid (nimh) |
| Počet podporovaných batérií | 2 |
| Nabíjateľný | Áno |
| Podsvietenie displeja | Áno |
| Typ displeja | LED |
| Vibračné zvonenie | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Vysielací výkon | 500 mW |
| Farba | Oranžová, Čierna |
| Zámok klávesnice | Áno |
| Počet tónov | 20 |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IPX4 |
| Upozornenia | Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Short-wave radio |
|---|---|
| EAN: | 5031753007218 |
| Konektor USB: | Micro-USB |
| USB vstup: | Áno |
| Účel: | Profesionálne mobilné rádio (PMR) |
| Maximálny dosah: | 10000 m |
| Počet kanálov: | 16 kanály/kanálov |
| Počet batérií v cene: | 2 kusov |
| Nabíjačka: | Áno |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Množstvo: | 4 |
| Potítko: | Áno |
| Spona na opasok: | Áno |
| Výška: | 181 mm |
| Šírka: | 57 mm |
| Hĺbka: | 33 mm |
| Hmotnosť: | 197 g |
| Typ batérie: | Nikel-Metal Hydrid (nimh) |
| Počet podporovaných batérií: | 2 |
| Nabíjateľný: | Áno |
| Podsvietenie displeja: | Áno |
| Typ displeja: | LED |
| Vibračné zvonenie: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Vysielací výkon: | 500 mW |
| Farba: | Oranžová, Čierna |
| Zámok klávesnice: | Áno |
| Počet tónov: | 20 |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IPX4 |
| Upozornenia: | Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
