Vysielačka Motorola Talkabout T82 Extreme Twin Pack 16 kanálov Čierna, oranžová
Kód: RADMOTKRO0008Podrobný popis
Vysielačka Motorola Talkabout T82 Extreme Twin Pack 16 kanálov Čierna, oranžová| USB vstup | Áno |
| Konektor USB | Micro-USB |
| Maximálny dosah | 10000 m |
| Účel | Profesionálne mobilné rádio (PMR) |
| Počet kanálov (celkom) | 16 kanály/kanálov |
| Počet batérií v cene | 2 kusov |
| Vrátane batérií | Áno |
| Nabíjačka | Áno |
| Množstvo | 2 |
| Potítko | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Spona na opasok | Áno |
| Šírka | 57 mm |
| Hĺbka | 33 mm |
| Výška | 181 mm |
| Hmotnosť | 197 g |
| Typ batérie | Nikel-Metal Hydrid (nimh) |
| Počet podporovaných batérií | 2 |
| Nabíjateľný | Áno |
| Typ displeja | LED |
| Podsvietenie displeja | Áno |
| Počet tónov | 20 |
| Farba | Čierna, Oranžová |
| Zámok klávesnice | Áno |
| Vysielací výkon | 500 mW |
| On/off vypínač | Áno |
| Vibračné zvonenie | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IPX4 |
| Upozornenia | Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Short-wave radio |
|---|---|
| EAN: | 5031753007171 |
| USB vstup: | Áno |
| Konektor USB: | Micro-USB |
| Maximálny dosah: | 10000 m |
| Účel: | Profesionálne mobilné rádio (PMR) |
| Počet kanálov (celkom): | 16 kanály/kanálov |
| Počet batérií v cene: | 2 kusov |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Nabíjačka: | Áno |
| Množstvo: | 2 |
| Potítko: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Spona na opasok: | Áno |
| Šírka: | 57 mm |
| Hĺbka: | 33 mm |
| Výška: | 181 mm |
| Hmotnosť: | 197 g |
| Typ batérie: | Nikel-Metal Hydrid (nimh) |
| Počet podporovaných batérií: | 2 |
| Nabíjateľný: | Áno |
| Typ displeja: | LED |
| Podsvietenie displeja: | Áno |
| Počet tónov: | 20 |
| Farba: | Čierna, Oranžová |
| Zámok klávesnice: | Áno |
| Vysielací výkon: | 500 mW |
| On/off vypínač: | Áno |
| Vibračné zvonenie: | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IPX4 |
| Upozornenia: | Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
