Walkietalkie Baofeng BF-T17 rdeča
Kód: RADBAFKRO0008Podrobný popis
Walkietalkie Baofeng BF-T17 rdeča| Typ produktu | Detská vysielačka |
| Zníženie hluku | Áno |
| Maximálne napätie | 3,7 V |
| Aktívne potlačenie hluku | Áno |
| Kapacita batérie | 1500 mAh |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Nabíjací konektor | Áno |
| Počet kanálov | 16 kanály/kanálov |
| Farba | Červená |
| Podporovaný typ batérie | BL-3 |
| Frekvenčný rozsah | 400 - 470 MHz |
| Počet priložených produktov | 10 kusov |
| Nastavte obsah | 2x Baofeng BF-T17 PMR radio, 2x polnilna baterija 1x, dvojni kabel 2x, USB 1x, USB napajalnik za uporabo s kabli, 2x povodec |
| (cdm) Počet častí | 2 |
| Funkcia VOX | Áno |
| Dĺžka | 250 mm |
| Výška | 950 mm |
| Hmotnosť | 217 g |
| Šírka | 400 mm |
| Upozornenia | Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Short-wave radio |
|---|---|
| EAN: | 5903815492693 |
| Typ produktu: | Detská vysielačka |
| Zníženie hluku: | Áno |
| Maximálne napätie: | 3,7 V |
| Aktívne potlačenie hluku: | Áno |
| Kapacita batérie: | 1500 mAh |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Nabíjací konektor: | Áno |
| Počet kanálov: | 16 kanály/kanálov |
| Farba: | Červená |
| Podporovaný typ batérie: | BL-3 |
| Frekvenčný rozsah: | 400 - 470 MHz |
| Počet priložených produktov: | 10 kusov |
| Nastavte obsah: | 2x Baofeng BF-T17 PMR radio, 2x polnilna baterija 1x, dvojni kabel 2x, USB 1x, USB napajalnik za uporabo s kabli, 2x povodec |
| (cdm) Počet častí: | 2 |
| Funkcia VOX: | Áno |
| Dĺžka: | 250 mm |
| Výška: | 950 mm |
| Hmotnosť: | 217 g |
| Šírka: | 400 mm |
| Upozornenia: | Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
