Walkietalkie Baofeng BF-T17 Rumen
Kód: RADBAFKRO0006Podrobný popis
Walkietalkie Baofeng BF-T17 Rumen| Zníženie hluku | Áno |
| Maximálne napätie | 3,7 V |
| Typ produktu | Detská vysielačka |
| Aktívne potlačenie hluku | Áno |
| Kapacita batérie | 1500 mAh |
| Nabíjací konektor | Áno |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Farba | Žltá |
| Podporovaný typ batérie | BL-3 |
| Počet kanálov | 16 kanály/kanálov |
| Frekvenčný rozsah | 400 - 470 MHz |
| Nastavte obsah | 2x Baofeng BF-T17 PMR radio, 2x polnilna baterija 1x, dvojni kabel 2x, USB 1x, USB napajalnik za uporabo s kabli, 2x povodec |
| Počet priložených produktov | 10 kusov |
| Funkcia VOX | Áno |
| (cdm) Počet častí | 2 |
| Dĺžka | 250 mm |
| Výška | 950 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Hmotnosť | 217 g |
| Upozornenia | Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Short-wave radio |
|---|---|
| EAN: | 5903815492709 |
| Zníženie hluku: | Áno |
| Maximálne napätie: | 3,7 V |
| Typ produktu: | Detská vysielačka |
| Aktívne potlačenie hluku: | Áno |
| Kapacita batérie: | 1500 mAh |
| Nabíjací konektor: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Farba: | Žltá |
| Podporovaný typ batérie: | BL-3 |
| Počet kanálov: | 16 kanály/kanálov |
| Frekvenčný rozsah: | 400 - 470 MHz |
| Nastavte obsah: | 2x Baofeng BF-T17 PMR radio, 2x polnilna baterija 1x, dvojni kabel 2x, USB 1x, USB napajalnik za uporabo s kabli, 2x povodec |
| Počet priložených produktov: | 10 kusov |
| Funkcia VOX: | Áno |
| (cdm) Počet častí: | 2 |
| Dĺžka: | 250 mm |
| Výška: | 950 mm |
| Šírka: | 400 mm |
| Hmotnosť: | 217 g |
| Upozornenia: | Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste., Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
