Walkietalkie Baofeng BF-T25E Moder
Kód: RADBAFKRO0013Podrobný popis
Walkietalkie Baofeng BF-T25E Moder| Zníženie hluku | Áno |
| Typ produktu | Detská vysielačka |
| Kompatibilné s náhlavnou súpravou | Áno |
| Aktívne potlačenie hluku | Áno |
| Prevádzka na batériu | Zvok- "Roger Beep", nizka baterija, pritiski tipk 10 tonov klicev, skeniranje kanalov. |
| Nabíjací konektor | Áno |
| Kapacita batérie | 1400 mAh |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Úspora energie | Áno |
| Akustický signál režimu pripravenia | Áno |
| Zámok klávesnice | Áno |
| Počet kanálov | 16 kanály/kanálov |
| Podporovaný typ batérie | Lítium-iónové (Li-Ion) |
| Časovač vypnutia | Áno |
| Farba | Modrá |
| Nastavte obsah | 2x PMR Radio Baofeng BF-T25,2x 3,7V 1400mAh baterija, 2x PTT-1,1x AC adapter (EU) 230V / USB, 1x USB polnilni kabel, 2x vrvica |
| Počet priložených doplnkov | 10 kusov |
| Výstupný výkon | ≤ 0.5W |
| Funkcia VOX | Áno |
| (cdm) Počet častí | 2 |
| Osvetlenie LED | Áno |
| Displej LCD | Áno |
| Zvukové efekty | Zvok- "Roger Beep", nizka baterija, pritiski tipk 10 tonov klicev, skeniranje kanalov. |
| Upozornenia | Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach., Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Short-wave radio |
|---|---|
| EAN: | 5904921481908 |
| Zníženie hluku: | Áno |
| Typ produktu: | Detská vysielačka |
| Kompatibilné s náhlavnou súpravou: | Áno |
| Aktívne potlačenie hluku: | Áno |
| Prevádzka na batériu: | Zvok- "Roger Beep", nizka baterija, pritiski tipk 10 tonov klicev, skeniranje kanalov. |
| Nabíjací konektor: | Áno |
| Kapacita batérie: | 1400 mAh |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Úspora energie: | Áno |
| Akustický signál režimu pripravenia: | Áno |
| Zámok klávesnice: | Áno |
| Počet kanálov: | 16 kanály/kanálov |
| Podporovaný typ batérie: | Lítium-iónové (Li-Ion) |
| Časovač vypnutia: | Áno |
| Farba: | Modrá |
| Nastavte obsah: | 2x PMR Radio Baofeng BF-T25,2x 3,7V 1400mAh baterija, 2x PTT-1,1x AC adapter (EU) 230V / USB, 1x USB polnilni kabel, 2x vrvica |
| Počet priložených doplnkov: | 10 kusov |
| Výstupný výkon: | ≤ 0.5W |
| Funkcia VOX: | Áno |
| (cdm) Počet častí: | 2 |
| Osvetlenie LED: | Áno |
| Displej LCD: | Áno |
| Zvukové efekty: | Zvok- "Roger Beep", nizka baterija, pritiski tipk 10 tonov klicev, skeniranje kanalov. |
| Upozornenia: | Products contain batteries that may be hazardous to children. Keep out of their reach., Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof., Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
