Sprchová stolička - nástenná
Kód: LITSU2KPR0001Podrobný popis
Sprchová stolička - nástenná| Výška sedadla (max) | 53 cm |
| Zložená hĺbka | 12 cm |
| Výška sedadla (min) | 46 cm |
| Šírka | 340 mm |
| Hĺbka | 310 mm |
| Počet krokov nastavenia | 2 |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Maximálna hmotnosť nákladu | 110 kg |
| Farba | Biela |
| Sklopný | Áno |
| Pripevnenie | Múr |
| Vrátane skrutiek | Nie |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Upozornenia | Make sure the product is stably positioned before use., Check that all height adjustments are properly secured before use., Regularly check the technical condition of the product, especially of moving and rotating parts. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shower chairs |
|---|---|
| EAN: | 4250629301415 |
| Výška sedadla (max): | 53 cm |
| Zložená hĺbka: | 12 cm |
| Výška sedadla (min): | 46 cm |
| Šírka: | 340 mm |
| Hĺbka: | 310 mm |
| Počet krokov nastavenia: | 2 |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Maximálna hmotnosť nákladu: | 110 kg |
| Farba: | Biela |
| Sklopný: | Áno |
| Pripevnenie: | Múr |
| Vrátane skrutiek: | Nie |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Upozornenia: | Make sure the product is stably positioned before use., Check that all height adjustments are properly secured before use., Regularly check the technical condition of the product, especially of moving and rotating parts. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
