DIAMENTIQ Skladací bazén pre psov - 120x30cm
Kód: DLPPTILEG0001Podrobný popis
DIAMENTIQ Skladací bazén pre psov - 120x30cm| Kategória | Pre psa |
| Skladacie | Áno |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Materiál | Nylon, MDF, PCV |
| Kategória produktu | Bazén |
| Farba | Modrá |
| Výška | 300 mm |
| Priemer | 120 cm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Store away from sources of intense heat and fire., Be careful that your dog does not chew or swallow parts of the product., Regularly check the condition of the product and replace if damaged. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sleep products |
|---|---|
| EAN: | 5901443269243 |
| Kategória: | Pre psa |
| Skladacie: | Áno |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Materiál: | Nylon, MDF, PCV |
| Kategória produktu: | Bazén |
| Farba: | Modrá |
| Výška: | 300 mm |
| Priemer: | 120 cm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Store away from sources of intense heat and fire., Be careful that your dog does not chew or swallow parts of the product., Regularly check the condition of the product and replace if damaged. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
