TRIXIE 25841 - Pochúťka pre psov - 100 g
Kód: DLPTXELEG0007Podrobný popis
TRIXIE 25841 - Pochúťka pre psov - 100 g| Typ dávkovača | Vrecko |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Chuť krmiva | Mäso |
| Kategória | Pre psa |
| Typ liečby | Cookies, Pre šteňatá |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Bez gluténu | Nie |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Objem | 100 g |
| Typ zvieratka | Pes |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Typ produktu | Snack |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Store away from sources of intense heat and fire., Regularly check the condition of the product and replace if damaged., Be careful that your dog does not chew or swallow parts of the product. |
| Obsah vlhkosti | 18% |
| Proteíny | 18% |
| Obsah tuku | 5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sleep products |
|---|---|
| EAN: | 4011905258416 |
| Typ dávkovača: | Vrecko |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Chuť krmiva: | Mäso |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ liečby: | Cookies, Pre šteňatá |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Bez gluténu: | Nie |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Objem: | 100 g |
| Typ zvieratka: | Pes |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Typ produktu: | Snack |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Store away from sources of intense heat and fire., Regularly check the condition of the product and replace if damaged., Be careful that your dog does not chew or swallow parts of the product. |
| Obsah vlhkosti: | 18% |
| Proteíny: | 18% |
| Obsah tuku: | 5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
