Sea To Summit Ascent Spacák typu múmia Zelená
Kód: KEMSSUSPI0030Podrobný popis
Sea To Summit Ascent Spacák typu múmia Zelená| Množstvo | 1 |
| Hmotnosť | 782 g |
| Vnútorná dĺžka | 185 cm |
| Hmotnosť výplne | 300 g |
| Spodný teplotný limit | -1 °C |
| Doporučená teplota | 3 °C |
| Strana so zipsom | Zips na ľavej strane |
| Farba | Zelená |
| S kapucňou | Áno |
| Model | Spacák typu múmia |
| Uzáver zipsom | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry place., Do not use near an open flame., Avoid prolonged contact with moisture. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sleeping bags |
|---|---|
| EAN: | 9327868157785 |
| Množstvo: | 1 |
| Hmotnosť: | 782 g |
| Vnútorná dĺžka: | 185 cm |
| Hmotnosť výplne: | 300 g |
| Spodný teplotný limit: | -1 °C |
| Doporučená teplota: | 3 °C |
| Strana so zipsom: | Zips na ľavej strane |
| Farba: | Zelená |
| S kapucňou: | Áno |
| Model: | Spacák typu múmia |
| Uzáver zipsom: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry place., Do not use near an open flame., Avoid prolonged contact with moisture. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
