Google Pixel 10 Pro 16 cm (6.3") Dual SIM Android 16.0 5G 16 GB 128 GB 4870 mAh Béžová
Kód: TKOGOGSZA0074Podrobný popis
Google Pixel 10 Pro 16 cm (6.3") Dual SIM Android 16.0 5G 16 GB 128 GB 4870 mAh Béžová| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Núdzové SOS (satelit) | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Vyberací kolík | Áno |
| Hĺbka | 8,6 mm |
| Výška | 152,8 mm |
| Šírka | 72 mm |
| Hĺbka balenia | 160 mm |
| Výška balenia | 19 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 316 g |
| Hmotnosť | 207 g |
| Šírka balenia | 80 mm |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 1280 x 2856 px |
| Počet farieb displeja | 16 miliónov farieb |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass Victus 2 |
| Kontrastný pomer (typický) | 2000000:1 |
| Typ panelu | OLED |
| Podpora HDR | Áno |
| Typ skla displeja | Corning Glass |
| Uhlopriečka displeja | 16 cm (6.3") |
| Hustota pixelov | 495 ppi |
| Natívny pomer strán | 20:9 |
| Odolné proti odtlačkom prstov | Áno |
| Hĺbka farieb | 24 bit |
| Model koprocesoru | Titan M2 |
| Typ procesoru | |
| Koprocesor | Áno |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 128 GB |
| Kapacita pamäte RAM | 16 GB |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV) | 22° |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV) | 82° |
| Panoráma | Áno |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu | 1/1.3" |
| Režimy nahrávania videa | 1080p |
| Portrétový režim | Áno |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV) | 103° |
| Audio priblíženie | Áno |
| Nočný režim | Áno |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,68 |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Makro fotografia | Áno |
| Druh stabilizácie obrazu | Electronic Image Stabilization (EIS), Optical Image Stabilization (OIS) |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 2,8 |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV) | 123° |
| Veľkosť snímača tretej zadnej kamery | 1/2.55" |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 1,7 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 42 MP |
| Video stabilizátor | Áno |
| Časozberný režim | Áno |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2,2 |
| Veľkosť senzora druhého zadného fotoaparátu | 1/2.55" |
| Zníženie hluku vetra | Áno |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 240 fps |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 48 MP |
| NFC | Áno |
| Podpora frekvenčného pásma 3G | 900, 1900, 1800, 800, 850 |
| 4G štandardy | LTE |
| MIMO | Áno |
| 3G štandardy | UMTS |
| Verzia Bluetooth | 6.0 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| 5G štandard | Sub6 |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| Farba | Béžová |
| Poskytovaný OS | Android 16.0 |
| Podpora aplikácií Google | Google Cast |
| Platforma | Android |
| Kapacita batérie | 4870 mAh |
| Podporované video formáty | AVC, AV1, H.264, VP9, H.265, HEVC |
| Počet mikrofónov | 3 |
| Reproduktory | Stereo |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| Galileo | Áno |
| BeiDou | Áno |
| GLONASS | Áno |
| GPS | Áno |
| NavIC | Áno |
| Barometer | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Magnetický snímač | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Upozornenia | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Výdrž batérie v cykloch | 1000 |
| Trieda opraviteľnosti | B |
| Výdrž batérie na jeden cyklus | 3114 min |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde | A |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68 |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 840353926011 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Núdzové SOS (satelit): | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Vyberací kolík: | Áno |
| Hĺbka: | 8,6 mm |
| Výška: | 152,8 mm |
| Šírka: | 72 mm |
| Hĺbka balenia: | 160 mm |
| Výška balenia: | 19 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 316 g |
| Hmotnosť: | 207 g |
| Šírka balenia: | 80 mm |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 1280 x 2856 px |
| Počet farieb displeja: | 16 miliónov farieb |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Gorilla Glass verzia: | Gorilla Glass Victus 2 |
| Kontrastný pomer (typický): | 2000000:1 |
| Typ panelu: | OLED |
| Podpora HDR: | Áno |
| Typ skla displeja: | Corning Glass |
| Uhlopriečka displeja: | 16 cm (6.3") |
| Hustota pixelov: | 495 ppi |
| Natívny pomer strán: | 20:9 |
| Odolné proti odtlačkom prstov: | Áno |
| Hĺbka farieb: | 24 bit |
| Model koprocesoru: | Titan M2 |
| Typ procesoru: | |
| Koprocesor: | Áno |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 128 GB |
| Kapacita pamäte RAM: | 16 GB |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV): | 22° |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV): | 82° |
| Panoráma: | Áno |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu: | 1/1.3" |
| Režimy nahrávania videa: | 1080p |
| Portrétový režim: | Áno |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV): | 103° |
| Audio priblíženie: | Áno |
| Nočný režim: | Áno |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,68 |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Makro fotografia: | Áno |
| Druh stabilizácie obrazu: | Electronic Image Stabilization (EIS), Optical Image Stabilization (OIS) |
| Číslo clony tretej zadnej kamery: | 2,8 |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV): | 123° |
| Veľkosť snímača tretej zadnej kamery: | 1/2.55" |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 1,7 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 42 MP |
| Video stabilizátor: | Áno |
| Časozberný režim: | Áno |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,2 |
| Veľkosť senzora druhého zadného fotoaparátu: | 1/2.55" |
| Zníženie hluku vetra: | Áno |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 240 fps |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné): | 48 MP |
| NFC: | Áno |
| Podpora frekvenčného pásma 3G: | 900, 1900, 1800, 800, 850 |
| 4G štandardy: | LTE |
| MIMO: | Áno |
| 3G štandardy: | UMTS |
| Verzia Bluetooth: | 6.0 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Typ SIM karty: | NanoSIM + eSIM |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| 5G štandard: | Sub6 |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| Farba: | Béžová |
| Poskytovaný OS: | Android 16.0 |
| Podpora aplikácií Google: | Google Cast |
| Platforma: | Android |
| Kapacita batérie: | 4870 mAh |
| Podporované video formáty: | AVC, AV1, H.264, VP9, H.265, HEVC |
| Počet mikrofónov: | 3 |
| Reproduktory: | Stereo |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| Galileo: | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| GPS: | Áno |
| NavIC: | Áno |
| Barometer: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Magnetický snímač: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Výdrž batérie v cykloch: | 1000 |
| Trieda opraviteľnosti: | B |
| Výdrž batérie na jeden cyklus: | 3114 min |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde: | A |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP68 |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
