Google Pixel 10 Pro XL 17,3 cm (6.8") Dual SIM Android 16.0 5G 16 GB 256 GB 5200 mAh Čierna
Kód: TKOGOGSZA0071Podrobný popis
Google Pixel 10 Pro XL 17,3 cm (6.8") Dual SIM Android 16.0 5G 16 GB 256 GB 5200 mAh Čierna| Núdzové SOS (satelit) | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Vyberací kolík | Áno |
| Výška | 162,8 mm |
| Hĺbka balenia | 170 mm |
| Šírka | 76,6 mm |
| Výška balenia | 19 mm |
| Hĺbka | 8,6 mm |
| Šírka balenia | 85 mm |
| Hmotnosť | 232 g |
| Hmotnosť vrátane balenia | 341 g |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Typ panelu | OLED |
| Uhlopriečka displeja | 17,3 cm (6.8") |
| Počet farieb displeja | 16 miliónov farieb |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass Victus 2 |
| Typ skla displeja | Corning Glass |
| Natívny pomer strán | 20:9 |
| Odolné proti odtlačkom prstov | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 1344 x 2992 px |
| Kontrastný pomer (typický) | 2000000:1 |
| Hĺbka farieb | 24 bit |
| Podpora HDR | Áno |
| Hustota pixelov | 486 ppi |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Koprocesor | Áno |
| Typ procesoru | |
| Model koprocesoru | Titan M2 |
| Kapacita pamäte RAM | 16 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 256 GB |
| Nočný režim | Áno |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 240 fps |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 2,8 |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV) | 123° |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu | 1/1.3" |
| Režimy nahrávania videa | 1080p |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV) | 22° |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 1,7 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 42 MP |
| Video stabilizátor | Áno |
| Druh stabilizácie obrazu | Electronic Image Stabilization (EIS), Optical Image Stabilization (OIS) |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,68 |
| Zníženie hluku vetra | Áno |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV) | 82° |
| Portrétový režim | Áno |
| Časozberný režim | Áno |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV) | 103° |
| Audio priblíženie | Áno |
| Veľkosť snímača tretej zadnej kamery | 1/2.55" |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 48 MP |
| Makro fotografia | Áno |
| Panoráma | Áno |
| Veľkosť senzora druhého zadného fotoaparátu | 1/2.55" |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2,2 |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| 3G štandardy | UMTS |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| MIMO | Áno |
| Verzia Bluetooth | 6.0 |
| NFC | Áno |
| 4G štandardy | LTE |
| Podpora frekvenčného pásma 3G | 900, 1900, 1800 MHz, 850 MHz, 800 |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| 5G štandard | Sub6 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| Farba | Čierna |
| Podpora aplikácií Google | Google Cast |
| Poskytovaný OS | Android 16.0 |
| Platforma | Android |
| Kapacita batérie | 5200 mAh |
| Počet mikrofónov | 3 |
| Podporované video formáty | AVC, H.264, VP9, AV1, H.265, HEVC |
| Reproduktory | Stereo |
| GLONASS | Áno |
| Galileo | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| GPS | Áno |
| NavIC | Áno |
| BeiDou | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Magnetický snímač | Áno |
| Barometer | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Upozornenia | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS02: Horľavé, GHS07: Škodlivé |
| Výdrž batérie v cykloch | 1000 |
| Trieda opraviteľnosti | B |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde | A |
| Výdrž batérie na jeden cyklus | 2903,4 min |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68 |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 840353927674 |
| Núdzové SOS (satelit): | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Vyberací kolík: | Áno |
| Výška: | 162,8 mm |
| Hĺbka balenia: | 170 mm |
| Šírka: | 76,6 mm |
| Výška balenia: | 19 mm |
| Hĺbka: | 8,6 mm |
| Šírka balenia: | 85 mm |
| Hmotnosť: | 232 g |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 341 g |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Typ panelu: | OLED |
| Uhlopriečka displeja: | 17,3 cm (6.8") |
| Počet farieb displeja: | 16 miliónov farieb |
| Gorilla Glass verzia: | Gorilla Glass Victus 2 |
| Typ skla displeja: | Corning Glass |
| Natívny pomer strán: | 20:9 |
| Odolné proti odtlačkom prstov: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 1344 x 2992 px |
| Kontrastný pomer (typický): | 2000000:1 |
| Hĺbka farieb: | 24 bit |
| Podpora HDR: | Áno |
| Hustota pixelov: | 486 ppi |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Koprocesor: | Áno |
| Typ procesoru: | |
| Model koprocesoru: | Titan M2 |
| Kapacita pamäte RAM: | 16 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 256 GB |
| Nočný režim: | Áno |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 240 fps |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Číslo clony tretej zadnej kamery: | 2,8 |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV): | 123° |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu: | 1/1.3" |
| Režimy nahrávania videa: | 1080p |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV): | 22° |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 1,7 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 42 MP |
| Video stabilizátor: | Áno |
| Druh stabilizácie obrazu: | Electronic Image Stabilization (EIS), Optical Image Stabilization (OIS) |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,68 |
| Zníženie hluku vetra: | Áno |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV): | 82° |
| Portrétový režim: | Áno |
| Časozberný režim: | Áno |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV): | 103° |
| Audio priblíženie: | Áno |
| Veľkosť snímača tretej zadnej kamery: | 1/2.55" |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné): | 48 MP |
| Makro fotografia: | Áno |
| Panoráma: | Áno |
| Veľkosť senzora druhého zadného fotoaparátu: | 1/2.55" |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,2 |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| 3G štandardy: | UMTS |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Typ SIM karty: | NanoSIM + eSIM |
| MIMO: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 6.0 |
| NFC: | Áno |
| 4G štandardy: | LTE |
| Podpora frekvenčného pásma 3G: | 900, 1900, 1800 MHz, 850 MHz, 800 |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| 5G štandard: | Sub6 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| Farba: | Čierna |
| Podpora aplikácií Google: | Google Cast |
| Poskytovaný OS: | Android 16.0 |
| Platforma: | Android |
| Kapacita batérie: | 5200 mAh |
| Počet mikrofónov: | 3 |
| Podporované video formáty: | AVC, H.264, VP9, AV1, H.265, HEVC |
| Reproduktory: | Stereo |
| GLONASS: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| GPS: | Áno |
| NavIC: | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Magnetický snímač: | Áno |
| Barometer: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS02: Horľavé, GHS07: Škodlivé |
| Výdrž batérie v cykloch: | 1000 |
| Trieda opraviteľnosti: | B |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde: | A |
| Výdrž batérie na jeden cyklus: | 2903,4 min |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP68 |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
