Google Pixel 9a 16 cm (6.3") Dual SIM Android 15 5G USB Typ-C 8 GB 128 GB 5100 mAh Čierna
Kód: TKOGOGSZA0058Podrobný popis
Google Pixel 9a 16 cm (6.3") Dual SIM Android 15 5G USB Typ-C 8 GB 128 GB 5100 mAh Čierna| Konektor USB | USB Typ-C |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Núdzové SOS (satelit) | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Vyberací kolík | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Dodávané káble | USB Type-C až USB Type-C |
| Hĺbka | 8,9 mm |
| Šírka | 73,3 mm |
| Výška | 154,7 mm |
| Hmotnosť | 185,9 g |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Maximálny jas displeja (vonku) | 2700 cd/m² |
| Hustota pixelov | 422,2 ppi |
| Uhlopriečka displeja | 16 cm (6.3") |
| Typ skla displeja | Gorilla Glass |
| Natívny pomer strán | 20:9 |
| Odolné proti odtlačkom prstov | Áno |
| Kontrastný pomer (typický) | 1000000:1 |
| Rozlíšenie displeja | 1080 x 2424 px |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass 3 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Maximálny jas displeja (HDR) | 1800 cd/m² |
| Hĺbka farieb | 24 bit |
| Počet farieb displeja | 16 miliónov farieb |
| Typ procesoru | |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Model koprocesoru | Titan M2 |
| Model procesoru | Tensor G4 |
| Koprocesor | Áno |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 128 GB |
| Kapacita pamäte RAM | 8 GB |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 13 MP |
| Nočný režim | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 48 MP |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 240 fps |
| Detekcia tváre | Áno |
| Panoráma | Áno |
| Makro fotografia | Áno |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV) | 120° |
| Časozberný režim | Áno |
| Veľkosť senzora druhého zadného fotoaparátu | 1/3,1" |
| Podporované formáty videa z fotoaparátu | H.264, HEVC |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu | 1/2" |
| Režimy nahrávania videa | 1080p |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV) | 96° |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV) | 82° |
| Typ zadnej kamery | Duálny fotoaparát |
| Portrétový režim | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 13 MP |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Druh stabilizácie obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Stereo nahrávanie | Áno |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Zníženie hluku vetra | Áno |
| Spomalená rýchlosť pohybu | 240 FPS |
| MIMO | Áno |
| 3G štandardy | HSPA+, UMTS, HSDPA |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| NFC | Áno |
| Verzia Bluetooth | 6.0 |
| 4G štandardy | LTE |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| 5G štandard | Sub6 |
| Základný materiál | Sklo, Kov, Plast |
| Ochranné funkcie | Vode odolné |
| Farba | Čierna |
| Poskytovaný OS | Android 15 |
| Platforma | Android |
| Kapacita batérie | 5100 mAh |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Reproduktory | Stereo |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| BeiDou | Áno |
| NavIC | Áno |
| GLONASS | Áno |
| GPS | Áno |
| Galileo | Áno |
| Magnetický snímač | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Barometer | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé, GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 840353922273 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Áno |
| Núdzové SOS (satelit): | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Vyberací kolík: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Dodávané káble: | USB Type-C až USB Type-C |
| Hĺbka: | 8,9 mm |
| Šírka: | 73,3 mm |
| Výška: | 154,7 mm |
| Hmotnosť: | 185,9 g |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Maximálny jas displeja (vonku): | 2700 cd/m² |
| Hustota pixelov: | 422,2 ppi |
| Uhlopriečka displeja: | 16 cm (6.3") |
| Typ skla displeja: | Gorilla Glass |
| Natívny pomer strán: | 20:9 |
| Odolné proti odtlačkom prstov: | Áno |
| Kontrastný pomer (typický): | 1000000:1 |
| Rozlíšenie displeja: | 1080 x 2424 px |
| Gorilla Glass verzia: | Gorilla Glass 3 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Maximálny jas displeja (HDR): | 1800 cd/m² |
| Hĺbka farieb: | 24 bit |
| Počet farieb displeja: | 16 miliónov farieb |
| Typ procesoru: | |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Model koprocesoru: | Titan M2 |
| Model procesoru: | Tensor G4 |
| Koprocesor: | Áno |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 128 GB |
| Kapacita pamäte RAM: | 8 GB |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 13 MP |
| Nočný režim: | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 48 MP |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 240 fps |
| Detekcia tváre: | Áno |
| Panoráma: | Áno |
| Makro fotografia: | Áno |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV): | 120° |
| Časozberný režim: | Áno |
| Veľkosť senzora druhého zadného fotoaparátu: | 1/3,1" |
| Podporované formáty videa z fotoaparátu: | H.264, HEVC |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu: | 1/2" |
| Režimy nahrávania videa: | 1080p |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV): | 96° |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV): | 82° |
| Typ zadnej kamery: | Duálny fotoaparát |
| Portrétový režim: | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 13 MP |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Druh stabilizácie obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Stereo nahrávanie: | Áno |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Zníženie hluku vetra: | Áno |
| Spomalená rýchlosť pohybu: | 240 FPS |
| MIMO: | Áno |
| 3G štandardy: | HSPA+, UMTS, HSDPA |
| Typ SIM karty: | NanoSIM + eSIM |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| NFC: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 6.0 |
| 4G štandardy: | LTE |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| 5G štandard: | Sub6 |
| Základný materiál: | Sklo, Kov, Plast |
| Ochranné funkcie: | Vode odolné |
| Farba: | Čierna |
| Poskytovaný OS: | Android 15 |
| Platforma: | Android |
| Kapacita batérie: | 5100 mAh |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Reproduktory: | Stereo |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| NavIC: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| Magnetický snímač: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Barometer: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé, GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
